reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Tylko ta profilaktyka kosztuje 250zl za wizytę a oprócz tego do mojej lekarki chodzę. Także mam nadzieję że nie będę musiała za dwa tygodnie znowu iść...


Hmmm... a konsultowałaś to ze swoją lekarką? Bo wiesz jak są wskazania to Ci na NFZ to robią z pocałowaniem ręki, ja jeździłam do poradni przyszpitalnej. Bo kurcze jak nie ma wskazań i wszystko jest ok, to też takie dokładanie stresu matce bez sensu trochę. To jakiś z polecenia lekarz? Sorry, że tak dopytuje, ale już się nieraz nasłuchałam o lekarzach, którzy szukają czegoś czego nie ma, zeby tylko na wizytę naciągnąć.
 
Hmmm... a konsultowałaś to ze swoją lekarką? Bo wiesz jak są wskazania to Ci na NFZ to robią z pocałowaniem ręki, ja jeździłam do poradni przyszpitalnej. Bo kurcze jak nie ma wskazań i wszystko jest ok, to też takie dokładanie stresu matce bez sensu trochę. To jakiś z polecenia lekarz? Sorry, że tak dopytuje, ale już się nieraz nasłuchałam o lekarzach, którzy szukają czegoś czego nie ma, zeby tylko na wizytę naciągnąć.
Wiesz co ja jestem caly czas pod opieką Kliniki. Ogólnie mam swoją lekarke ale badania genetyczne robi inny facet. Poki co pisałam z Nią smsy i mówiła ze nie ma powodu do zmartwień i jakie leki mam jeszcze brać. Idę do Niej na wizytę w przyszłym tygodniu

 
Dzięki dziewczyny matko ja zawsze dużo szumu wokół siebie robię a niektóre z Was mają dużo większe problemy, az mi wstyd

Normalne, ze sie martwisz.
Ja to nawet sie martwie jak nie mam najmniejszego powodu. Sama sobie je wymyslam...

Mam nadzieję, ze popołudniu odetchniesz z ulgą [emoji5]


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny matko ja zawsze dużo szumu wokół siebie robię a niektóre z Was mają dużo większe problemy, az mi wstyd


Po to tu jesteśmy, żeby o takich rzeczach rozmawiać.
Skala problemu nie ma znaczenia, przecież dla każdej z nas dziecko jest najważniejsze i naturalne, że martwimy się nawet pierdołami - zwłaszcza w pierwszej ciąży!
 
Hej Dziewczyny

Powodzenia Wam na tak waznych wizytach. @dreamscometrue mam nadzieje ze dzisiejsza wizyta przyniesie Ci wiecej spokoju bo Ci sie nalezy.

@xssenia strasznie sie ciesze ze tak szyjka urosla i wszystko dobrze z dzieciem! To przeciez rowniez pozytwynie wplywa na Twojego meza. Nie wiem dlaczego ale mam dobre przeczucia co do zdrowia Twojego meza. Kochana duzo sily Wam zycze no I przychylnych I pomocnych osob wokol - szczegolnie z NFZu.

Milego dnia wszystkim a ja ide ochlonac bo rodzina wokol mimo ze za granica tez potrafii irytowac ;).
 
Czesc dziewczyny. Melduje ze wyszlam za szpitala. Jest lepiej. Szyjka sie naprawila. Z 1.9 zrobilo sie 4.5 wiec nigdy nie uwierze jesli ktos mi powie ze nie warto lezec. Dziec uratowany. Stan zapalny podleczony.

Na polowkowe jade dzis. Lekarz chcial mi poswiecic wiecej czasu niz mialby w sobote wiec mam wizyte ekstra.

Wczoraj moj maz mial rozpoczac chemioterapie. Jednak sluzba zdrowia jest tak biurokratyczna ze po 9 czy 10h siedzenia w kolejkach i przwchodzenia z drzwi do drzwi dostal termin na za dwa tygodnie.
W koncu zlosliwy nowotwor z przerzutami u 30latka ktory wkrotce zostanie ojcem moze poczekac.

Mam taki zal do calego swiata ze ciezko mi to opisac. Zmienilam sie. Nie jestem tym samym czlowiekiem.
:-(
No i super :) I jakie teraz dostałaś zalecenia ? Leżeć? Czy oszczędzać się?

Życzę dużo siły dla Ciebie i Twojego męża, musi być dobrze.
 
reklama
Do góry