reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Dziękuję za czujność, oczywiście 4.10 :)
Jestem jakas rozkojarzona, ciągle pada i to chyba dlatego.
Jak ja miałam infekcje to jadłam suszona zurawine i piłam wodę ciepła z cytryna i pomogło :)
Znam ten ból, ja dziś poszłam do dentysty na 15, a miałam na 14... Tyle mojego szczęścia, że osoba z 15 się odwołała i mogła mnie zrobić
 
reklama
Ja się melduje po połówkowym. Mały wszystko super, 45 minut męczyła się żeby serce sprawdzić bo akurat leżał tak że się nie dało. Waży ok 385 gr, pozostale wymiary idealne, nogi bardzo długie ;). Sprawdziła mi szyjkę - 31 mm, straciła 5 mm w ciągu 4 tygodni. Mały ciągle kopie, rękami macha, ręce i nogi do buzi pcha. Leży w poprzek brzucha - może dlatego ten brzuch taki wywalony mam ;)

Napisane na Moto G (5) w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas znowu nici z 4D. Maly znowu z buzia w lozysku. Na nastepna wizyte mam przyjsc z batonem [emoji6] Poprosilam o zmierzenie szyjki. Nadal 29 mm, takze taki moj urok. Patrzylam, ze w poprzedniej ciazy mialam 31mm na tym etapie.
Nastepna wizyta 25.09 @dreamscometrue wpiszesz? A jak Twoja wizyta?
 
Ostatnia edycja:
@xssenia przykro mi[emoji29]ale wierze ,ze ze zdrowiem Meza wszystko sie pouklada.
To ciezka proba dla Was.
Natomiast ciesze sie ,ze z dzidzi wszystko dobrze i z szyjka[emoji5]
Duzo cierpliwosci Wam zycze i zdorwka przede wszystkim.

@dreamscometrue jak Wasza wizyta?[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
xssenia wspólczuje przezyc. musi być dobrze. Jestes silna kobieta napewno dasz rade choc będzie trudno.

dreams trzymamy kciuki i czekamy na dobre wieści.
 
Powiem Wam, że jestem umeczona tymi zdjęciami. Wyciszylam nawet telefon, bo to dość upierdliwe.
Nie wiem czy tylko mi wysyła, ale pierwszy raz się spotykam z takim zachowaniem, nikt mi tyle zdjęć dziecka codziennie nie wysyłał. Zaczynam nie lubić tej dziewczynki, choć ona niewinna.
nie rozumiem kobiety, ale niestety niektórzy tak maja. ja naszczescie nie mam takiej koleżanki.
 
Hej dziewczyny!
Byłam dzisiaj na wizycie, na szczęście z Maluszkiem wszystko w porządku, serduszko bije, maluch sie rusza, jest ok. Natomiast gorzej ze mną z tym twardnieniem brzucha. Powodów do paniki nie ma, szyjka ma 4 cm wiec jest ok, ale mam bardzo napiety brzuch i macice, lekarz momentalnie zauważył ze mam nienaturalnie napiety i twardy brzuch ( a ja czuje sie jakby skóra była tak napięta ze az zaraz pęknie). Mam zalecenia by duzo odpoczywać, bardzo sie oszczędzać, w wolnych chwilach duzo leżeć, zero wysiłku fizycznego, zero seksu przez najbliższe trzy tygodnie, do następnej wizyty. Przepisał mi konskie dawki magnezu i luteinę dopochwowo.
Dzisiaj ogolnie czuje sie gorzej, od rana jestem osłabiona i nawet nie miałam ochoty jechac do lekarza co jest dziwne bo zawsze odliczam do wizyty.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry