reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Michasia jak maja sie pojawić roztepy to wtedy skóra swędzi brr...

Wyszłam na spacer z córka pol godz i muszę wracać brzuch mi sie stawia eh... a taka ładna pogoda ze najchętniej 3 godz bym spacerowała - nic będziemy sie kisić w chałupie poki maz nie przyjdzie to moze choć mała na pole weźmie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Michasia jak maja sie pojawić roztepy to wtedy skóra swędzi brr...

Wyszłam na spacer z córka pol godz i muszę wracać brzuch mi sie stawia eh... a taka ładna pogoda ze najchętniej 3 godz bym spacerowała - nic będziemy sie kisić w chałupie poki maz nie przyjdzie to moze choć mała na pole weźmie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
U mnie rano słońce a teraz brrr ciemnica

 
Michasia jak maja sie pojawić roztepy to wtedy skóra swędzi brr...

Wyszłam na spacer z córka pol godz i muszę wracać brzuch mi sie stawia eh... a taka ładna pogoda ze najchętniej 3 godz bym spacerowała - nic będziemy sie kisić w chałupie poki maz nie przyjdzie to moze choć mała na pole weźmie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi jest czasem tak nawet glupio bo ja tam zawsze nawet ponad 40 - 50 minut siedzę w gabinecie. To dlatego, że jak mnie pyta jak się czuje to jej mówię:p a ona się rozgaduje na ten temat aż mam ochotę jej przerwać;). No i plus badania i potem szybko wybiegam z gabinetu mówiąc szybko do widzenia pacjentom, żeby uniknąć ich nienawistnego wzroku ;).

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz to.co innego, bo siedzisz w gabinecie i.po prostu tak wyszło.
Denerwujące jest to jak idziesz do lekarza zapisujesz się na konkretną Godzinę (np niby masz być ta pierwsza) a przychodzisz i przed Tobą już 5 osób czeka bo przyszli sobie Godzinę czy dwie wcześniej żeby kolejkę zająć
 
Dziewczyny wyniki moczu mam piękne w życiu takich w ciąży nie miałam to od czego ten cholerny bol brzucha?! Tsh mam 1,7 ostatnio mialam 0,6. Myślicie że wysokie jak na ten etap ciąży? Napiszę do lekarki ale czekam na resztę wyników

 
reklama
Dziewczyny wyniki moczu mam piękne w życiu takich w ciąży nie miałam to od czego ten cholerny bol brzucha?! Tsh mam 1,7 ostatnio mialam 0,6. Myślicie że wysokie jak na ten etap ciąży? Napiszę do lekarki ale czekam na resztę wyników

Moze więzadła? Ja ostatnio mialam takie bóle kilka dni i odpukac trochę się uspokoiło.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry