reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Dobrej nocy!
 

Załączniki

  • upload_2017-9-8_21-53-37.png
    upload_2017-9-8_21-53-37.png
    43,8 KB · Wyświetleń: 75
Spokojniej nocki! U mnie to chyba jednak wirus byl. Moj m mowi ze tez zaczyna czuc bol żołądka. Mnie wymioty przeszly w koncu ale nie czuje sie jeszcze jakos dobrze. Byle młodego nie złapało.
 
Spokojniej nocki! U mnie to chyba jednak wirus byl. Moj m mowi ze tez zaczyna czuc bol żołądka. Mnie wymioty przeszly w koncu ale nie czuje sie jeszcze jakos dobrze. Byle młodego nie złapało.
Uuu, to trzymam kciuki, żeby Was nie męczyło!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nadążyć za waszą literacką twórczością nie jest łatwo!

W pracy miałam załamkę, wysiłek umysłowy mnie wykończył i o 17 wyłączył mi się po prostu mózg... czeka mnie ciężki tydzień w pracy.
No ale dziś piątek na szczęście.
Dziś oglądałam u koleżanki bugaboo bee, wydał mi się fajny, mały i lekki. Tylko cena pewnie nie fajna. Wiecie cokolwiek na jego temat @mamaincogito @Magiczna33?

Super że dzisiejsze wizyty poszły dobrze, Lake, jaki już duży Twój bobas!
 
Nadążyć za waszą literacką twórczością nie jest łatwo!

W pracy miałam załamkę, wysiłek umysłowy mnie wykończył i o 17 wyłączył mi się po prostu mózg... czeka mnie ciężki tydzień w pracy.
No ale dziś piątek na szczęście.
Dziś oglądałam u koleżanki bugaboo bee, wydał mi się fajny, mały i lekki. Tylko cena pewnie nie fajna. Wiecie cokolwiek na jego temat @mamaincogito @Magiczna33?

Super że dzisiejsze wizyty poszły dobrze, Lake, jaki już duży Twój bobas!

Kejka o ile mi wiadomo Bee jest bez opcji wozka glebokiego wiec dlatego zwracalam uwage na Cameleona bo ma Obie, opcje pram dla noworodka I pushchair np od 6 miesiecy kiedy siedzi.
 
Ale ciężko was nadrobić dziewczyny. My z mężem powoli kończymy nasze ogrodzenie. Mama mi zwichnęła nogę był z nią przedwczoraj na pogotowiu, masakra jakaś jak oni ludzi tam traktują. Normalnie łaskę robią. Już miałam się odezwać ale nie chciałam się denerwować a było już późno i później bym nie zasnęła.
@dreamscometrue trzymam kciuki, napewno będzie wszystko dobrze :) mój termin zapomnialam że mi na połówkowym wyszedł na 17.01 ale nie wiem czy jest sens o jeden dzień poprawiać. Ja też nie mam dostępu do forum.
Dziewczyny które miały wizyty. Bardzo się cieszę że wasze dzidzie mają się dobrze.:happy:
Spokojnej nocy wszystkim życzę;)
 
Kejka o ile mi wiadomo Bee jest bez opcji wozka glebokiego wiec dlatego zwracalam uwage na Cameleona bo ma Obie, opcje pram dla noworodka I pushchair np od 6 miesiecy kiedy siedzi.

Można dokupić gondolę, ale mnie interesuje tylko spacerówka, głęboki wózek na kilka miesięcy pożyczam od szwagierki.
Nie wiem jak te kółka w terenie się sprawdzą, nie wiem też czy kiedykolwiek w terenie będziemy jeździć...
 
reklama
Można dokupić gondolę, ale mnie interesuje tylko spacerówka, głęboki wózek na kilka miesięcy pożyczam od szwagierki.
Nie wiem jak te kółka w terenie się sprawdzą, nie wiem też czy kiedykolwiek w terenie będziemy jeździć...

A to ok! Co do kolek to jest fajny filmik na YouTubie o bugaboo cameleon (pewnie adelwatny do Bee tez) I pokazuja ze w terenie przekladasz duze kola naprzod a jesli trzeba np byc na plazy to w ogole odpinasz male I ciagniesz tylko na duzych ;).
 
Do góry