reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Jezeli kogoś stać to jak najbardziej może pominąć kwestie ceny i brać, co mu się podoba. Wydaje mi się jednak, ze spokojnie da sie dziecko wychować w wózku troche tańszym niż mój pierwszy własny samochód :D Ale ja po prostu nie lubię za dużo wydawać. To jak z sukniami ślubnymi. :D Gusta są różne.

Dlatego ja swoj odkupilam uzywany I naprawde za 'grosze' ;)
 
reklama
Dziewczyny ból w biodrach i plecach- odcinek krzyżowy tak jak na okres....
Co z tym zrobić? ? :(
Nie należy się tego obawiać, prawda?
Mam od koło tygodnia takie bóle, najczęściej wieczorem. Po odpoczynku ból mija.
Też mam nadzieję, że to normalne...

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja się jeszcze pożalę, że weszłam już w 20 tydzień, a ruchy dziecka czuję bardzo rzadko i są to bardzo delikatne "bulki" :( niby wiem, że różne czynniki na to wpływają i nie ma co panikować, ale jakoś tak mi przykro z tego powodu...
U mnie też ale najważniejsze, że coś tam czuje. Też masz łożysko z przodu?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Picadilly Ja testowałam cybexy ale Priamy.
Brałam pod uwagę też mutsy, ale jak słusznie wspomniała Mooms, one mają małe gondole.
Myślałam jeszcze nad Stokke trailz.
O właśnie mutsy mnie ciekawi. Priamy to też już wyższa półka cenowa.

A czy taka mała gondola to rzeczywiście duży problem? Tzn. z tego co się doczytałam to zazwyczaj dzieci bardzo krótko w tych gondolach jeżdżą.
 
@Picadilly Ja testowałam cybexy ale Priamy.
Brałam pod uwagę też mutsy, ale jak słusznie wspomniała Mooms, one mają małe gondole.
Myślałam jeszcze nad Stokke trailz.
Dlatego ja swoj odkupilam uzywany I naprawde za 'grosze' ;)

Ja też kupiłam już - bardzo okazyjnie dlatego tak wcześnie... w super stanie x- landera x-pulse z fotelikiem maxi cosi...jestem bardzo zadowolona :) Nie miałam w planach zakupu nowego bo naczytalam się, że to różnie bywa... z doświadczeń kolezanek też wynikało, że często fajne gondole nie sprawdzają się jako spacerówki, większość z nich musiało potem spacerówki kupić nowe. U mnie fajniejsza jest spacerówka niż gondola, ale w niej Maluch pojeździ z pół roku :)
 
O właśnie mutsy mnie ciekawi. Priamy to też już wyższa półka cenowa.

A czy taka mała gondola to rzeczywiście duży problem? Tzn. z tego co się doczytałam to zazwyczaj dzieci bardzo krótko w tych gondolach jeżdżą.

Hmm, między mutsy a cybexem Priamem jest z tego co pamiętam 10 cm różnicy w długości gondoli.
 
Ja też kupiłam już - bardzo okazyjnie dlatego tak wcześnie... w super stanie x- landera x-pulse z fotelikiem maxi cosi...jestem bardzo zadowolona :) Nie miałam w planach zakupu nowego bo naczytalam się, że to różnie bywa... z doświadczeń kolezanek też wynikało, że często fajne gondole nie sprawdzają się jako spacerówki, większość z nich musiało potem spacerówki kupić nowe. U mnie fajniejsza jest spacerówka niż gondola, ale w niej Maluch pojeździ z pół roku :)
Właśnie ja też zwracam uwagę na to, że np dużo stokke jest sprzedawanych po roku użytkowania, co daje mi do myślenia, ale ja na wózkach znam się tak jak na pogodzie :)
 
Kurczę ząb mi się ukruszyć. Już się boję do dentysty wolała bym na porodowke, strasznie się boję . Ale muszę w poniedziałek dzwonić. Mam nadzieję że nie będzie źle oby tylko plombę wymieniła na nową bo mam jeszcze stara czarna i naflala i na tym się skończyło. Błagam trzymajcie kciuki żeby tak było. :-( :(:hmm: dobrej nocy życzę, abyście się wyspaly.:)
 
reklama
U mnie też ale najważniejsze, że coś tam czuje. Też masz łożysko z przodu?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Właśnie zapomniałam ostatnio zapytać na wizycie gdzie jest dokładnie łożysko bo tak się zaaferowalam tym, że się podnioslo, że z tej radości już mi mózg wyłączyło :p ale wiem, że u mnie dochodzi jeszcze ta kwestia, że dziecko bardzo lubi układać się nogami w stronę kręgosłupa więc kopie gdzieś tam do wewnątrz zamiast w brzuch :p


Kochana! Moja szwagierka urodziła miesiąc temu - do 23 tygodnia nic nie czuła, a potem jak się Olcia rozszałała to mamie spać nie dawała! :)

O to bardzo pocieszające :)

Hmm, między mutsy a cybexem Priamem jest z tego co pamiętam 10 cm różnicy w długości gondoli.

A no właśnie zastanawia mnie czy ta różnica w długości gondoli jest taka znaczącą jeśli dziecko i tak pojeździ tam tylko kilka miesiecy
 
Do góry