reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
A jaka jest długość wewnętrzna? Śliczny ten kokon[emoji4]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

Na stronie sa podane wymiary [emoji4]
1506864892-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Funia90 kokon mam taki z tinystar, a rożek pokaże jutro. Rozek kupiłam tańszy bo stwierdziłam ze do szpitala szkoda zabrać jakiś droższy, a tez sie pewnie za długo nie przyda, chyba, ze pozniej jako mata [emoji4]
1506808340-aaaaaa.jpeg


@michasia30 a ja nawet wczesniej nie za bardzo wiedziałam ze Maxi Cosi produkuje tez wozki [emoji33] przeglądałam dzisiaj sklepy z wózkami i wpadłam na ten i muszę powiedzieć, ze bardzo mi sie podoba. Ta opcja z 4 kołami, chyba nawet bardziej niż Mutsy Evo, bo Igo juz totalnie odpada ze względu na cenę. Jeszcze tylko muszę go obejrzeć i pojeździć w sklepie [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ale piękny ten kokon <3

Jak się macie Dziewczyny?
 
Ale piękny ten kokon <3

Jak się macie Dziewczyny?

Hej [emoji4] u nas wszystko w porządku, mały coraz większy, juz tak kopie i sie wierci mocno, ze pare razy sie wystraszyłam [emoji2] a co tam u Was? Wstawiam obiecane zdjęcie rożka i kolejna paczka przyszła do nas z Nexta [emoji847]
1507042943-aaaaaa.jpeg
1507042951-aaaaaa.jpeg
1507042959-aaaaaa.jpeg
1507042965-aaaaaa.jpeg
1507042971-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej @Katarina91
Slodziutkie strasznie te ubrania, bardzo mi się podobają. Odpoczywam w domu po kolce nerkowej? Będę się kusić całe dwa tygodnie.

Ojejku, @Veronique współczuje [emoji20] miałam kamice nerkowa i co za tym idzie tez kolkę pare lat temu. Jeden z najgorszych bólów jakie kiedykolwiek miałam [emoji20] byłaś w szpitalu?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry