reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Misiaella jak tam sytuacja? kiedy cc? ja mam coraz więcej skurczy ale głownie w nocy wtedy biorę no-spe pochodzę trochę i zasypiam :) dziś za to jakaś wydzielina na wkładce niby biała niby podbarwiona krwią może to czop.. narazie nic nie robię bo oprócz tego nic się nie dzieje czekamy :)
(kiedyś wymyśliłam sobie że urodzę 18 stycznia , jakieś 2-3 miesiące temu tak sobie pomyślałam wiec zostało trochę do końca dnia :) warjuje już chyba ;) )
 
reklama
Misiaella jak tam sytuacja? kiedy cc? ja mam coraz więcej skurczy ale głownie w nocy wtedy biorę no-spe pochodzę trochę i zasypiam :) dziś za to jakaś wydzielina na wkładce niby biała niby podbarwiona krwią może to czop.. narazie nic nie robię bo oprócz tego nic się nie dzieje czekamy :)
(kiedyś wymyśliłam sobie że urodzę 18 stycznia , jakieś 2-3 miesiące temu tak sobie pomyślałam wiec zostało trochę do końca dnia :) warjuje już chyba ;) )

Hej zapomniałam napisać! Termin cc mam wyznaczony na piątek 26go stycznia. Na początku byłam zła że tak późno ale mąż przywlókł jakieś bakterie z pracy i najpierw on, potem synek a teraz ja choruję, uderzyło mi na zatoki i gardło no i tak się męczę... Oby mi przeszło do operacji...

A ty jak? Zadziało się coś?? Może już jesteś po :D
 
Hej zapomniałam napisać! Termin cc mam wyznaczony na piątek 26go stycznia. Na początku byłam zła że tak późno ale mąż przywlókł jakieś bakterie z pracy i najpierw on, potem synek a teraz ja choruję, uderzyło mi na zatoki i gardło no i tak się męczę... Oby mi przeszło do operacji...

A ty jak? Zadziało się coś?? Może już jesteś po :D
Walcz z chorobą oby przeszło !! Ja nadal w dwupaku wiec wtorek 07.00 stawiam się w szpitalu :) niewierzę ze to pojutrze ;);) dam znać jak będzie po , a ty do piątku dojdziesz do siebie :) do usłyszenia zdrówka !!:)
 
Walcz z chorobą oby przeszło !! Ja nadal w dwupaku wiec wtorek 07.00 stawiam się w szpitalu :) niewierzę ze to pojutrze ;);) dam znać jak będzie po , a ty do piątku dojdziesz do siebie :) do usłyszenia zdrówka !!:)

O jacie! To bardzo się dzieciątku nie spieszy :D ale skoro Ty pisałaś prawie dwa tyg temu że waży 3600 to teraz pewnie będzie kawał dzidzi! :)
 
reklama
Do góry