reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Dokładnie.
Biorę też de cramp i magnetop oraz piję wodę z magnezem ale nie mam teraz pewnosci czy już w tych suplementach jest jakiś potas... pomidory jem codziennie. Nawet banana dziś zjadłam w południe. Tu też znajdziemy dużo potasu.
Faktycznie. Czyli robisz wszystko co trzeba. Widocznie taki urok Twojej ciazy.. Juz niedlugo :)
 
reklama
Idę we wtorek do lekarza. Jestem w 35 tyg. O co warto wypytac lekarza?? Muszę sobie spisać bo na miejscu połowę zapominam, 🙈🙈🙈🙈
Ja też zazwyczaj przygotowuje sobie ale w głowie pytania a potem połowę zapominam 😃 bo jak zwykle brakuje mi czasu na spisanie tych pytań na kartce albo zapominam...lub też zawsze są jakieś ważniejsze sprawy jak moja gine..
Hmmm pytania
Może upewnienie sie jak jest ułożone dziecko, ile waży i czy dobrze przybiera na wadze... albo też ja ostatnio pytałam jaką może być waga przewidywana dziecka jeśli urodzę w terminie.
 
Dziewczyny taka tu cisza nastała...

Nie zwróciłam uwagi że dzis rano ostatni metarelax (magnez) zjadłam i już wiem że przez to będzie ciężka noc bo powinnam łyknąć tez 1 wieczorem. Zespół niespokojnych nóg i prawdopodobnie skurcze łydek nie pozwolą mi jako tako przetrwać tej nocy... oj ciężko będzie 😥
A do którego tygodnia będziesz brała magnez? Z tego co kojarzę to Ty już jesteś w 36?
 
A do którego tygodnia będziesz brała magnez? Z tego co kojarzę to Ty już jesteś w 36?
Tak. 36 tc. Gine nic nie mówiła do kiedy , ale biorę magnez na skurcze brzucha, łydek i niespokojne nogi.
12 grudnia na 12:40 zdjęcie szwów. Ale nawet jeśli wtedy przestanę suplementowac magnez to obawiam się tych niespokojnych nóg. A z drugiej strony marzę by juz urodzić krótko przed lub po 20 grudnia.
 
Tak. 36 tc. Gine nic nie mówiła do kiedy , ale biorę magnez na skurcze brzucha, łydek i niespokojne nogi.
12 grudnia na 12:40 zdjęcie szwów. Ale nawet jeśli wtedy przestanę suplementowac magnez to obawiam się tych niespokojnych nóg. A z drugiej strony marzę by juz urodzić krótko przed lub po 20 grudnia.
Zazdroszczę Tobie tego 36 tygodnia :) ja 32 i już nie mogę doczekać się 36, bo to już taki bezpieczny tydzień.
 
Dziewczyny nie odzywam się bo teraz ostatnie dni robimy ostatnie przygotowania. Generalne sprzątanie, porządkowanie, kończenie urządzania pokoju malutkiej, wczoraj była Pani pomyć wszystkie okna a mam dużo bo 13, pierzemy i wieszamy zasłony. Nie nudzi nam się a jestem ogólnie zmęczona bo nie umiem spać po nocy. Budze się około 4-5 i koniec. Dziś tez próbowałam zasnąć jeszcze a jak widać skończyłam z telefonem w ręce. Do Mikolajek chce być z wszystkim gotowa i później już tylko spokojnie czekać.
 
Dziewczyny nie odzywam się bo teraz ostatnie dni robimy ostatnie przygotowania. Generalne sprzątanie, porządkowanie, kończenie urządzania pokoju malutkiej, wczoraj była Pani pomyć wszystkie okna a mam dużo bo 13, pierzemy i wieszamy zasłony. Nie nudzi nam się a jestem ogólnie zmęczona bo nie umiem spać po nocy. Budze się około 4-5 i koniec. Dziś tez próbowałam zasnąć jeszcze a jak widać skończyłam z telefonem w ręce. Do Mikolajek chce być z wszystkim gotowa i później już tylko spokojnie czekać.
Super, ze tak dobrze Wam idzie :)
Zazdroszcze, ze juz konczysz urzadzanie pokoiku dla Malej. U mnie ciagnie sie remont 'salonu'...
Tez bym chciala juz tylko spokojnie czekac ale nie zanosi sie. Zapowiedzialam juz mezowi, ze jak skonczy salon bierzemy sie za przygotowanie sypialni do przyjecia dziecka.

Ja tez budze sie nad ranem - ciekawe kiedy to sie skonczy ;)

Dzis mam plan uprasowac ubranka /mam uprane te najmniejsze na poczatek/ i dokonczyc pakowac torbe do szpitala. Wczoraj poleglam ale dzis chce to miec juz za soba.
 
reklama
Tak. 36 tc. Gine nic nie mówiła do kiedy , ale biorę magnez na skurcze brzucha, łydek i niespokojne nogi.
12 grudnia na 12:40 zdjęcie szwów. Ale nawet jeśli wtedy przestanę suplementowac magnez to obawiam się tych niespokojnych nóg. A z drugiej strony marzę by juz urodzić krótko przed lub po 20 grudnia.
A magnez - jego branie - przeszkodzi Ci w realizacji celu wczesniejszego porodu?
Te niespokojne nogi po porodzie 'znikna' tak od razu? Po urodzeniu juz nie musisz go suplementowac?
Pytam z ciekawosci.
 
Do góry