reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Jak tak dziewczyny po weekendzie? Mi się już nawet niewygodnie leży na kanapie :o Powoli się serio ciężko robi ale już niedługo. Od czasu do czasu tez mi duszno, malutka głowa chyba na przeponę uciska. W tym tygodniu mam wizytę😍 dziś mam plan wyjmować poprane ubranka z worków strunowych i układać do szafy. W tym tygodniu maja przyjść ostatnie zamówienia tez. No i mamy grudzień❄❄
Wygodnie to tylko w lozku z masa poduch 😀.
Fajnie, ze sobie poukladasz. Ja jeszcze czekam na zakup jakiejs komody dla Malej. Ale to po remoncie salonu z tym rusze no teraz nie ma jak z mezem o tym gadac :(
 
U mnie śnieg ❄ Pewnie niedługo zniknie ale cieszy oko. W tym roku pokocham zimę, nie trzeba będzie się do pracy zrywać tylko będziemy się w domku grzać i tulić.
Optymistka 😀
Ja zimy chyba nigdy nie kochalam ;)
W tym roku koge ja nawet dodatkowo znienawidziec za utrudnione spacery z dzieckiem - zobaczy sie ;)
 
Jak tak dziewczyny po weekendzie? Mi się już nawet niewygodnie leży na kanapie :o Powoli się serio ciężko robi ale już niedługo. Od czasu do czasu tez mi duszno, malutka głowa chyba na przeponę uciska. W tym tygodniu mam wizytę😍 dziś mam plan wyjmować poprane ubranka z worków strunowych i układać do szafy. W tym tygodniu maja przyjść ostatnie zamówienia tez. No i mamy grudzień❄❄
Mi też bardzo niewygodnie 🙂 Do spania poducha pod brzuch, między kolana, za plecami a i tak zaliczyłam dzisiaj bezsenną noc. Chyba czas się zebrać na jakiś spacer. Zimno ale od siedzenia i leżenia kości bolą.
Prasowanie ostatniej porcji ciuszków nadal na mnie czeka😕
W tym tygodniu mam zamiar się już spakować.
 
reklama
No wlasnie nie będę teraz na wizycie 18 to mu powiem, ale podejrzewam że to przez to że odstawil am na własną rękę żelazo. Jak brałam było ok
Ajj... teraz szczególnie ważne jest branie żelaza bo dzieciaczek dużo ściąga go z Ciebie do swojej wątroby. Żebyś nie zasłabła.
 
Do góry