reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Ja już po badaniu. Gilun warzy 2600 czyli upasłam ją 600 g w 3 tyg. Lekarz mówi, że normalnie waży, a nie potwór. Pytał się ile łażę ale mu powiedziałam, że jestem obecnie grzecznym kaleką i jak przejdę 1,5 km to jest sukces. Obecnie waga 84 kg 121 cm w brzuchu. Szyjka zamknięta, łożysko nie starzeje się przedwcześnie, wód prawie nie mam więc jutro jadę na KTG i mam być pod obserwacją w szpitalu. Mówił, że jak wszytsko będzie dobrze to mam szanse wrócić na swieta, ale położna mi mowiła ostatnio dla odmiany że to one way ticket. Ciśnienie w normie pomimo że mi skoczyło a ja dalej nie byłam w stanie toczyć dialogu, wyjaśniając mu jedynie że bardziej od tych wód przeraża mnie perspektywa, że miałabym urodzić teraz... Teraz później... w sumie co za różnica i tak kiedyś będzie trzeba.
Moja siostra miała mało wód i też jej powiedzieli, że idzie na sprawdzenie i kolejnego dnia zrobili jej cc. Lekarz i położna id razu wiedzieli że będzie cc, ale nie chcieli jej straszyć
 
reklama
Norma wód p lodowych jest podawana w skali AFI, przedział od 5 do 25. Poniżej 5 trzeba się martwić i pow. 25 też nie jest dobrze
Kurcze ja 12 grudnia miała 4,5, ale powiedziała mi, że nie mam się martwić 😬 Powiedziała coś w stylu "gdyby suma z dwóch worków była 4 to źle, ale u pani w jednym jest 4,5". I tyle z tego zrozumiałam.
 
Kurcze ja 12 grudnia miała 4,5, ale powiedziała mi, że nie mam się martwić 😬 Powiedziała coś w stylu "gdyby suma z dwóch worków była 4 to źle, ale u pani w jednym jest 4,5". I tyle z tego zrozumiałam.
Bo jeszcze brzuch dzieli się na 4 kieszenie I w kazdej kieszeni ma byc ok. U mnie mam AFI 15 ale dziecko ma malo wod kolo głowy, ale lekarz mówi że jest spoko 🙂
 
Nie wiem czy korzystałyście z promocji 2+2 w Rossmanie. Opłaca się kupić produkty pielęgnacyjne dla dziecka. Obkupilam się w chusteczki i płyny do kąpieli. A z racji że 2 dzieci zgłoszonych to na każdego się należało 🤣
Na pieluchy by taką promkę rzucili 😂 ja się czaję na żel do mycia, ale z drugiej strony jak mam mieć 4 i okaże się, ze dziecku nie służy? Zawsze mogę sama wykorzystać 🤔 chusteczek kupiłam mały zapas na Allegro, bo wychodziło dużo taniej, ale może dokupię w tej promocji.
 
reklama
Musisz kupić 4 różne produkty by mieć poromke, więc 1 żel kupisz a resztę coś innego 😉
U mnie zawsze sprawdzał się hipp. Ma dobry skład i nigdy nie uczulał.
Pieluchy sprawdzałam, ale promocja nie łapie. Mi taniej chusteczki jak sprawdzałam, wychodziły w Rossmanie, niewiele ale jednak. Wczoraj dokupilam kolejne paczki. Lubię u nich zakupy online i odbiór gotowego zamówienia. Fajne udogodnienie.
Jak nie znacie to polecam blogi Sroka o i Piggypeg analizujące składy kosmetyków, chusteczek itd. Bardzo w pierwszej ciąży mi się przydały a teraz też nie raz zerknę zanim coś kupię.
 
Do góry