reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Piotruś juz jest na świecie [emoji3] opowiadać szczegółów nie będę, bo poród do łatwych nie należał. Zaczęło się na wywolywaniu przez balonik, kroplowke, skończyło na cesarskim cięciu. Grunt, że jest juz ze mną po drugiej stronie brzucha. [emoji3]
Gratulacje, grunt że już razem jesteście 😊
 
reklama
Dziewczyny my już po. U nas wywołanie ale niestety język włoski medyczny nie jest mi bliski i ciężko powiedzieć co to było chyba coś w rodzaju balonika bo na taki potoczny tłumaczyli że jak mini tampon który rośnie i miałam co mieć 24h i po tym czasie gdyby nic się nie działo to żel itd ale po aplikacji pierwszej metody o północy już w nocy i nad ranem miałam silne skurcze po 10 odeszly wody i o 18.44 byl juz z naminasz synek. Bali się lekarze że moje wąskie bioderka nie dadzą rady i będzie cesarka a tu jesteśmy cali zdrowi i ja mam się bardzo dobrze. Nawet na boku nie muszę siedzieć 😉 a położną miałam taką kochana nie mogłam trafić lepiej (Nie była wynajęta)
Gratulacje
 
Hej dziewczyny :) już jestem w domku z małym.
Urodziłam 6.01.2020 o godz 22:05
Waga 3360 i 58 długości
 

Załączniki

  • IMG-20200111-WA0001.jpeg
    IMG-20200111-WA0001.jpeg
    376,4 KB · Wyświetleń: 235
Ja mam ktg robione co wizytę od 26 tygodnia ciąży, już kiedyś pisałam mieszkam
W Niemczech i tu to jest normalne, ze najpierw masz wizytę u położnej, wazy cię, mierzy ciśnienie itp i robi ktg a później idziesz prosto do lekarza. A ze teraz jestem już blisko terminu a moja malutka to leniuszek i mało co czuje i dodatkowo mam łożysko na przedniej ścianie to mam ktg nawet dwa razy w tygodniu, teraz znów idę w poniedziałek.
Też mieszkam w Niemczech i tak jak piszesz, KTG jest co wizytę [emoji6]
 
reklama
Do góry