reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Hej dziewczyny, u mnie też karmienie idzie jak po grudzie. W 3 chyba czy 4 dobie mialam zastój pokarmu który wymasowała mi położna- bardzo bolesne naprawdę nie polecam ale jakoś popusciło z tym ,że wlasnie musze regularnie karmić z obu piersi. Moja kruszynka nie zawsze chwyta bo mam płaskie brodawki i rzeczywiście nakładki mi w tym pomagają ale potem trudniej ją dostawić więc nie przyzwyczajałabym. Wg tej położnej wszystko należy zmywać z piersi. Moja córeczka niechętnie się po lanolinie łapie
 
reklama
Dziewczyny po cc miałyscie od razu pokarm? Po pierwszym porodzie sn miałam od razu a teraz obawiam się, że po cc nie będzie tak kolorowo. Słyszałam, że różnie bywa.
 
Ja nie miałam. Dopiero w 3 dobie. Wiec od razu dokarmialam modyfikowanym. Teraz ciężko mi rozkręcić laktacje. Ciagle na modyfikowanym. Boje si3 ze juz tak zostanie... Ktos dokarmia modyfikowanym? Mialabym kilka pytań dotyczacych ilosci karmien
 
Dziewczyny, przepraszam, ze dopiero teraz, ale musiałam się zorganizować.
Antoś urodził się 7.01.2020 termin mielismy na 13.01 chociaż z miesiączki na 6.01 😂
Pierworódka, poród SN 7h :) miło go wspominam, serio.
40E53EC2-41C1-4C13-AE3E-469E9C51066F.jpeg
 
reklama
Do góry