reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama

kkert224

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
A ja drugi dzień w szpitalu, jutro zaczynam 41 tc.
Na razie nawet nie wiem jakie plany mają co do mnie. Rozwarcia żadnego, ale szyjka bardzo krótka i dziecko bardzo nisko.
Poprzednie ktg pokazało dość mocne skurcze, których jako tako nie czułam, tzn nie bolały.
Modlę się, żeby nie mieć balonika...

Ju1

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Ja dzisiaj 39+2 i już nie mogę doczekać się jakieś akcji... cała ciąże modliłam się żeby wytrzymać do 37 tc, a teraz boje się ze jeszcze będę musiała mieć wywoływany poród...

Jarzynka

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Ja mialam balonikowanie. Nie było takie złe. Ale zrobiło rozwarcie na 3cm także szału nie było.
A ja drugi dzień w szpitalu, jutro zaczynam 41 tc.
Na razie nawet nie wiem jakie plany mają co do mnie. Rozwarcia żadnego, ale szyjka bardzo krótka i dziecko bardzo nisko.
Poprzednie ktg pokazało dość mocne skurcze, których jako tako nie czułam, tzn nie bolały.
Modlę się, żeby nie mieć balonika...

kkert224

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Zaczynam już wątpić w ginekologów. Zostałam wczoraj wypisana ze szpitala. Po szczegółowych badaniach, lekarz stwierdził, że mam deficyt ciążowy dwutygodniowy. Tak oto zamiast w 41 tygodniu, jestem w 39. Ręce opadają, a miałam nadzieję, że wyjdę już z małą, a pozostało mi czekać. Cóż..

Cookie_

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Zaczynam już wątpić w ginekologów. Zostałam wczoraj wypisana ze szpitala. Po szczegółowych badaniach, lekarz stwierdził, że mam deficyt ciążowy dwutygodniowy. Tak oto zamiast w 41 tygodniu, jestem w 39. Ręce opadają, a miałam nadzieję, że wyjdę już z małą, a pozostało mi czekać. Cóż..
To coś takiego istnieje? Termin źle Ci określił twój lekarz?

reklama
Do góry