reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Moje dziecko nie akceptuje smoczka... tylko pierś ja uspokaja a nie wszędzie mogę dać pierś i nie chce żeby miała pierś za smoczek... a już chyba dawno to się stało ratunku dziewczyny...

Posmaruj smoczek odrobiną swojego mleka i podawaj często to w końcu chwyci. Mój też nie chciał smoczka, a teraz bez niego się ruszyć nigdzie nie możemy. Najlepsze są z firmy Lovi. Te większość dzieci toleruje.
 
reklama
Spróbuje jutro tak zrobic! Odciagne mleko i będę moczyć smoka... ostatnia nadzieja
A jaki kształt macie smoka?
Moja córki karmione piersią tolerowaly tylko symetryczny kształt.
Teraz mimo ze nie karmię młodego też taki Kupilam.

Mamy które karmia mm .
Jakie mleczko używacie?jak po nich maluchy sie czują?mój był na bebilonie ale zmieniliśmy na bebiko comfort bo problemy brzyszkowe,niby to dopiero 5dzien picia ale srednio chyba na niego działa w dalszym ciagu strasznie sie pręży i poplakuje przed puszczeniem pierdka .tak mi go szkoda
Espumisan tez do du....

A jak wagowo juz wasze skarby?
 
A jaki kształt macie smoka?
Moja córki karmione piersią tolerowaly tylko symetryczny kształt.
Teraz mimo ze nie karmię młodego też taki Kupilam.

Mamy które karmia mm .
Jakie mleczko używacie?jak po nich maluchy sie czują?mój był na bebilonie ale zmieniliśmy na bebiko comfort bo problemy brzyszkowe,niby to dopiero 5dzien picia ale srednio chyba na niego działa w dalszym ciagu strasznie sie pręży i poplakuje przed puszczeniem pierdka .tak mi go szkoda
Espumisan tez do du....

A jak wagowo juz wasze skarby?
My mamy Lovi 0-3m uspokajający, ale działa dopiero od kilku dni, wcześniej nie do końca jej pasował.
Jeśli chodzi o wagę to urodzona 3140 (10/01), ze szpitala wyszła z 2960. Tydzień temu położna ja ważyła i była 3760 więc w tym tygodniu będzie pewnie około 3900. A u Ciebie jak?
 
Mamy bibs, nuk, avent zaden nie pasuje... wczoraj zamówiłam mega drogi smoczek z firmy curaprox moja ostatnia nadzieja... bo mała mi piersi smoczkuje ciagle. Nie mam życia. A jak tam skoki rozwojowe waszych dzieci? Moja ma chyba skok 8 tygodnia... ciagle płacze, nawet na rękach niezadowolona. Jedynie przy piersi cicho ale ileż idzie. Kupy robi normalnie około 3-4 dziennie nic innego jej nie dolega.
 
Moje drogie mała jest już na świecie od 07.02.2020.Waży 2700g, 52 cm dostała 10 pkt. Jest slodziudka, spokojnie zje obie piersi i śpi. Jakbym w domu dziecka nie miała. Taki cykl co 3h od poniedziałku jesteśmy w domu.
 
My mamy Lovi 0-3m uspokajający, ale działa dopiero od kilku dni, wcześniej nie do końca jej pasował.
Jeśli chodzi o wagę to urodzona 3140 (10/01), ze szpitala wyszła z 2960. Tydzień temu położna ja ważyła i była 3760 więc w tym tygodniu będzie pewnie około 3900. A u Ciebie jak?
[/QUOTE
13/01 urodzony 3380/wyjściowa 3180/tydz temu 4250/dziś kolejne ważenie jak przyjedzie położna. Pewnie z 4,500bd .
W piatek bioderka mamy ,wy juz byliscie?
26tego szczepienie buuu pewnie bd placz🤔
 
A jaki kształt macie smoka?
Moja córki karmione piersią tolerowaly tylko symetryczny kształt.
Teraz mimo ze nie karmię młodego też taki Kupilam.

Mamy które karmia mm .
Jakie mleczko używacie?jak po nich maluchy sie czują?mój był na bebilonie ale zmieniliśmy na bebiko comfort bo problemy brzyszkowe,niby to dopiero 5dzien picia ale srednio chyba na niego działa w dalszym ciagu strasznie sie pręży i poplakuje przed puszczeniem pierdka .tak mi go szkoda
Espumisan tez do du....

A jak wagowo juz wasze skarby?

Bebiko jest ciężkim mlekiem dla większości dzieci. Większość boli po nim brzuszek.
My używamy Bebilon AR.
 
reklama
Bebiko jest ciężkim mlekiem dla większości dzieci. Większość boli po nim brzuszek.
My używamy Bebilon AR.
Z tym mlekiem to roznie bywa a raczej chyba najbardziej zależy od dziecka...
U nas po bebilon tez sie nie spisal dlatego zmieniliśmy na bebiko comfort ktiry nie zawiera laktozy i jak dla mnie jest mniej słodki od bebilonu.

Wiadomo uklad pokarmowy tez musi dojrzeć i stąd te rozne boleści ale rodzic wszystkiego sie chwyta a nóż pomorze.

Corki byly na piersi i tez cierpiały z powodo pierdkow więc mleko chyba nie bardzo ma tu do rzeczy....😐
 
Do góry