reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

My wychodzimy zzwyczaj na godz ale juz nie moge doczekać sie wiosny i lata. Mieszkam na wsi wiec całe dnie bd spędzane na ogródku 😊

Jutro 1szczepienie .wrrrr bd pewnie kupa płaczu 😭.
Ciekawa jestem wagi mojego glodomora😋
A jak u was?kto jyz pooo
 
reklama
My wychodzimy zzwyczaj na godz ale juz nie moge doczekać sie wiosny i lata. Mieszkam na wsi wiec całe dnie bd spędzane na ogródku 😊

Jutro 1szczepienie .wrrrr bd pewnie kupa płaczu 😭.
Ciekawa jestem wagi mojego glodomora😋
A jak u was?kto jyz pooo
My mamy dopiero 13 marca pierwsze szczepienie więc jeszcze chwila, ale pewnie jak u wszystkich będzie kupa płaczu. My też wychodzimy średnio na godzinę. Teraz pogoda już coraz ładniejsze więc pewnie będziemy spacery wydłużać i zmieniać lokalizację, co i ja miałabym jakaś frajdę z tych spacerów a nie ciągle to samo 😂
 
Przesypiaja wasze maluchy całe noce?
Spicie przy lampce czy bez?
Ja już nie śpię przy lampce, spałam przez pierwszy miesiąc.
Nie, nie przesypia. Przeważnie na noc zasypia między 20-21 (chyba, że jest gorszy dzień to po 22). Przebudza się około 24 potem o 4 i rano po 7. Przebudzenia są szybkie, zmiana pamersa, kamienie, w trakcie zasypia i koniec, wszystko trwa maks 20minut. Karmienie o 4 i poranne często robimy na leżąco, ja się tak nie wybudzam i jest mi wygodniej.
Jeśli ma gorszy dzień i zasypia po 22 to pobudka jest około 2 a potem po 6 i już nie chce dalej spać.
Po spacerze potrafi spać ponad 4 godziny (licząc czas na spacerze). Ogólnie mamy już w miarę swój rytm dnia. Wszystko zależy od samopoczucia, wzdęć i tego, co robimy w ciągu dnia.
 
My mamy hilding dobranocka i on jest własnie piankowy, one są tak zrobione że gęstość pianki jest dobrana pewnie do wagi dziecka i u nas nic się nie odgniata.
 
My po szczepieniu.kupa placzu i stan podgoraczkowy w nocy.

6tyg waga 5400 i 65cm
A jak u was?jak rosną wasze pociechy.
W ciąży kazda pisała wage bombli po wizyciew , teraz nikt nic sie nie pochwali a ciekawa jestem jak rosną inne dzieci w podobnych tyg co mój...
 
My po szczepieniu.kupa placzu i stan podgoraczkowy w nocy.

6tyg waga 5400 i 65cm
A jak u was?jak rosną wasze pociechy.
W ciąży kazda pisała wage bombli po wizyciew , teraz nikt nic sie nie pochwali a ciekawa jestem jak rosną inne dzieci w podobnych tyg co mój...
Jaką szczepionke mialas? 5w1 6w1 czy zwykle?
I co na gorączkę?
 
My po szczepieniu.kupa placzu i stan podgoraczkowy w nocy.

6tyg waga 5400 i 65cm
A jak u was?jak rosną wasze pociechy.
W ciąży kazda pisała wage bombli po wizyciew , teraz nikt nic sie nie pochwali a ciekawa jestem jak rosną inne dzieci w podobnych tyg co mój...
Nasz synek waga urodzeniowa 3580 przy wypisie 3290 a po 6 tygodniach 4700. Według pediatry wszystko w najlepszym porządku
 
reklama
Witam. Co prawda nie jestem styczniowa mamą i jesli pisze nie w temacie to bardzo przepraszam ale z racji, iz jestescie kochane juz po porodzie, moze ktoras bedzie w stanie mi pomoc. Jestem w 21 tyg ciazy (20+4), wczoraj podczas podcierania zauwazylam wydzieline w kolorze kakaowym, kawy z mlekiem, do tego twardnieje mi brzuch. Pojechałam do szpitala, ginekolog mnie zbadał, nie znalazł przyczyny plamienia, łożysko jest wysoko, nie odkleja sie, szyjka długa, zamknięta. Dostałam luteine dopochwowo 2xdziennie, 6 tabletek magnezu i nospe. Z dzieciątkiem wszytko dobrze, jednak strach pozostal. Czy ktoras z Was dziewczyny tak miała i okazało sie to niegrozne? nie chce sie dodatkowo stresowac. Dodam, ze nie współżyłam z mężem, nie miałąm badania palpacyjnego w ostatnich kilku dniach. We wtorek miałam usg genetyczne, wszystko dobrze.Cytologia prawidlowa, ph pochwy prawidlowe. Czasem odczuwam kłucie w pochwie jednak ginekolog twierdzi, ze to normalne. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 
Do góry