reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Kamilek wcina obiadki ale do deserków nie może się przekonać nie wiem już jak go zachęcić. Co by nie dostał pluje kwasi się nawet słodziutkie jabłuszko.
Kaszkę je ale nie zawsze.
 
reklama
Kamilek wcina obiadki ale do deserków nie może się przekonać nie wiem już jak go zachęcić. Co by nie dostał pluje kwasi się nawet słodziutkie jabłuszko.
Kaszkę je ale nie zawsze.
A moja ostatnio banana jak dostala- tak się krzywiła ale nie odpuściła.. jadła,krzywiła się ale jadła. Jak jej nie chciałam dać to tak płakała. A jak już jej dałam to aż się śmiała.. a czy Wasze Maluszki śpią na poduszce?🤔
 
Pytam bo różnie mówią.. a chociaż śpi w łóżeczku?
Każdy robi jak uważa aleee nie popadajmy w przesadę. 😋
Tak spi od zawsze w łóżeczku nigy nie uczyłam dzieci spać z nami nawet jak karmiłam 2lata.zawsze po karmieniu młoda lądowała u siebie. Dlatego może jak miała 3l spala już w swoim pokoju.
 
Każdy robi jak uważa aleee nie popadajmy w przesadę. 😋
Tak spi od zawsze w łóżeczku nigy nie uczyłam dzieci spać z nami nawet jak karmiłam 2lata.zawsze po karmieniu młoda lądowała u siebie. Dlatego może jak miała 3l spala już w swoim pokoju.
No u nas spanie było do 1 mają. Od 1 tylko z mamą Mała śpi.. nie umiem jej oduczyć. A lozeczko- samo zloooo
 
reklama
Do góry