reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Boję się dawać jej inaczej .. czekam na żeby😁😁😁 ale nie,tak poważnie to żyje ostro
Super, że ma apetyt a jak jest apetyt to jak to mówi mój tata "byle guwno ale zje" 😂🤣🤣 gorzej jak jest niechęć to nie stety nie można poszaleć i stoi się w miejscu.
Pocieszam się że przyjdzie moment i sam poprostu jakoś zacznie jeść te kawałki.
Z corkami miałam podobnie też nie chciały bo ogólnie żyły mlekiem ale przyszedł moment i jakoś poszło, choć z najstarsza do 2l był jeszcze problem bo odruchy wymiotne miała ale ona to zupełnie inna bajka.
 
Super, że ma apetyt a jak jest apetyt to jak to mówi mój tata "byle guwno ale zje" 😂🤣🤣 gorzej jak jest niechęć to nie stety nie można poszaleć i stoi się w miejscu.
Pocieszam się że przyjdzie moment i sam poprostu jakoś zacznie jeść te kawałki.
Z corkami miałam podobnie też nie chciały bo ogólnie żyły mlekiem ale przyszedł moment i jakoś poszło, choć z najstarsza do 2l był jeszcze problem bo odruchy wymiotne miała ale ona to zupełnie inna bajka.
No jasne że tak.. spokojnie.. musi mu coś zasmakować,może wtedy.. tak jak pisałam nasza zaczyna teraz wariować jak je ale je...mnie to jej spanie dobija.. ach
 
No jasne że tak.. spokojnie.. musi mu coś zasmakować,może wtedy.. tak jak pisałam nasza zaczyna teraz wariować jak je ale je...mnie to jej spanie dobija.. ach
Mysle że to ząbki. Nie widać nic? U nas na maksa są zawsze spuchnięte czerwone dziąsła, teraz górne jedynki widać że totalnie na maxa dały mu się we znaki zresztą nam też.
Żeby nie było na też nue mam idealnego dziecka pod względem nocek.
Dziś np wstał o 4.30 bo wybudził się z płaczem i już nie zasnął nawet we wózku więc wypił mleko i już "wstawaj matka"
Czasem w dzień mi pośpi nie mówię że nie ale to tylko we wózku.
 
Mysle że to ząbki. Nie widać nic? U nas na maksa są zawsze spuchnięte czerwone dziąsła, teraz górne jedynki widać że totalnie na maxa dały mu się we znaki zresztą nam też.
Żeby nie było na też nue mam idealnego dziecka pod względem nocek.
Dziś np wstał o 4.30 bo wybudził się z płaczem i już nie zasnął nawet we wózku więc wypił mleko i już "wstawaj matka"
Czasem w dzień mi pośpi nie mówię że nie ale to tylko we wózku.
Nie mam pojęcia.. Bardzo bym chciała żeby to tak było.. są czerwone,opuchnięte i nic więcej... Jest ,,biała kreseczka,, ale już długo i nic się nie dzieje . W nocy śpi ale zanim zaśnie.... W dzień to na siłę ja kładę boi inaczej nie pójdzie..
 
Ja ci powiem jak to u nas wygladalo.tzn zależy o które żeby chodzi.
Bo i nas jak wychodziły dolne jedynki to miał w miejscu gdzie żabek wychodzi czerwone i kropkę biała.
Potem była dolna dwójka i to samo, kolejne jedynki górne równo z dolna dwójka i ojjj te jedynki dały popalić. Dziąsła jak banie grube i ewidentnie zarys grubego zęba schodzącego aż do momentu kiedy się przebił a przebicie strwalo 2tyg! W tej chwili ma nadal opuchnięte i ciągle schodzą bo dopiero kawałeczek je widać. Strasznie ciężkie są te górne ząbki.
Ogólnie to z dziewczynami problemów zabkowych nie miałam a tutaj panicz taki delikatny
 
Ja ci powiem jak to u nas wygladalo.tzn zależy o które żeby chodzi.
Bo i nas jak wychodziły dolne jedynki to miał w miejscu gdzie żabek wychodzi czerwone i kropkę biała.
Potem była dolna dwójka i to samo, kolejne jedynki górne równo z dolna dwójka i ojjj te jedynki dały popalić. Dziąsła jak banie grube i ewidentnie zarys grubego zęba schodzącego aż do momentu kiedy się przebił a przebicie strwalo 2tyg! W tej chwili ma nadal opuchnięte i ciągle schodzą bo dopiero kawałeczek je widać. Strasznie ciężkie są te górne ząbki.
Ogólnie to z dziewczynami problemów zabkowych nie miałam a tutaj panicz taki delikatny
U nas tylko dolna jedyneczka wyszła... A tu zaraz 9 m-cy wskakuje
 
I jak tam dziś? Co dobrego Mały Kolega dziś zjadł? Bo moja Dama dziś dla odmiany farbę z łóżeczka . Nie dość że jeden ząb to Rąbała ta farbę jak bóbr 😬😬😀
 
Dziewczyny jak wygląda plan dnia Waszych niemowlaków? O której wstają, o której mają drzemki, o której i co jedzą, o której idą spać i jak czesto budzą się w nocy?
 
reklama
Do góry