reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Rano jak wstanie,później z ze mną je śniadanie( tzn tak ok. 1,5-2 h jak wstanie je jakaś kanapeczki,bułeczkę) później drzemka ,po drzemce zalezy- jogurt albo kaszka. Obiad ok 14( chyba że później wstanie to ok 15) . Je to co my w podobnej porcji od naszej. Później ok 17 jakis owoc bądź mus,kisiel i na kolację mleczko. W między czasie Zawsze coś złapie do zjedzenia. Chrupki, wafelki .. ciasteczko też się pojawi😉
 
To ja napiszę jak u nas teraz to wygląda
Koło 6-7 mleko 200ml, po 2godz od wstania kaszka 200 (łyżka), picie, hrupki, ciasta, paluszki co tam mu w ręce wpadnie. O 10 drzemka. Po wstaniu obiad (zawsze musi mieć zupę 🙄)
A potem to już z górki (kanapka +parówka lub jajecznica z 2jaj na parze)lubis, danio z banenem, lub tubka owocowa. Na noc kaszka 200ml.
Srednio na dzień ma 7posilkow licząc z mlekiem.
 
To ja napiszę jak u nas teraz to wygląda
Koło 6-7 mleko 200ml, po 2godz od wstania kaszka 200 (łyżka), picie, hrupki, ciasta, paluszki co tam mu w ręce wpadnie. O 10 drzemka. Po wstaniu obiad (zawsze musi mieć zupę 🙄)
A potem to już z górki (kanapka +parówka lub jajecznica z 2jaj na parze)lubis, danio z banenem, lub tubka owocowa. Na noc kaszka 200ml.
Srednio na dzień ma 7posilkow licząc z mlekiem.
To u nas podobnie tylko u nas to najlepiej jakby ziemniaczki były na obiad😃
Tylko że nie chce jeść wędlin oraz parówek😂
 
To u nas podobnie tylko u nas to najlepiej jakby ziemniaczki były na obiad😃
Tylko że nie chce jeść wędlin oraz parówek😂
A u nas ciężko z drugim daniem. Zupy zawsze doje duuzo.
A kiełbaske baaardzo lubi😁

Ostatnio jakoś tak wyszło że obiadu nie dostał tylko inne rzeczy. I noc mieliśmy okropna, tak cmokal smoczka płakał, krzyczał że mleko musiałam mu robi co już daaawno nie jadł mi w nocy. Nie wiem czy jakiś niedojedzony był i dojadał czy co...
 
reklama
A u nas ciężko z drugim daniem. Zupy zawsze doje duuzo.
A kiełbaske baaardzo lubi😁

Ostatnio jakoś tak wyszło że obiadu nie dostał tylko inne rzeczy. I noc mieliśmy okropna, tak cmokal smoczka płakał, krzyczał że mleko musiałam mu robi co już daaawno nie jadł mi w nocy. Nie wiem czy jakiś niedojedzony był i dojadał czy co...
A my z mężem to boki zrywamy jak jemy parówkę a ona stoi i wyciąga rączki by jej dać. Taki ma odruch wymiotny że aż w głos się śmiejemy z niej😂😂
U nas czasami jeszcze słoiczek się zdarza więc na noc więcej mleka dostaje. A czy Mały je już wszystko co Wy? Dosłownie wszystko..
 
Do góry