reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Dostałam badania moczu... mam dość liczne bakterie ;/ wizytę mam dopiero w czwartek i zastanawiam się czy iść do rodzinnego czy mogę poczekać do czwartku? Ogólnie nic mnie nie boli tylko często oddaję mocz... Macie jakieś doświadczenia z tym związane?
 
reklama
Dostałam badania moczu... mam dość liczne bakterie ;/ wizytę mam dopiero w czwartek i zastanawiam się czy iść do rodzinnego czy mogę poczekać do czwartku? Ogólnie nic mnie nie boli tylko często oddaję mocz... Macie jakieś doświadczenia z tym związane?
Jak miewałam zapalenia pęcherza to piłam dużo , dobrego witamita C i fyragina . Dobra jest też żurawina. Ale skoro nie masz objawów to nie wiem czy to też pomoże.
 
Dostałam badania moczu... mam dość liczne bakterie ;/ wizytę mam dopiero w czwartek i zastanawiam się czy iść do rodzinnego czy mogę poczekać do czwartku? Ogólnie nic mnie nie boli tylko często oddaję mocz... Macie jakieś doświadczenia z tym związane?
A próbkę moczu pobrałeś prawidłowo? Bo często po przez złe pobranie moczu okazuje się, że są liczne bakterie.
 
A próbkę moczu pobrałeś prawidłowo? Bo często po przez złe pobranie moczu okazuje się, że są liczne bakterie.
Wydaje mi się, ze prawidlowo tak jak mi wskazala pani doktor. Mam tez leukocyty i troche erytrocytow w moczu wiec podejrzewam infekcję niestety;( jadę zaraz po witaminę C i żurawinę a w poniedzialek od razu zrobie posiew aby do lekarza juz iść z wynikami od razu...
 
To jest ta sama sytuacja co ma mohaaa?? Czekaj jeszcze !
Właśnie!!!! @Ciaprok84 daj sobie tydzień. Mi lekarz powiedział, ze moja ciąża jest o 6 dni młodsza i nie widać serduszka, a bobo mierzy 0,36cm. Kazał odczekać tydzień, wtedy się okaże czy urósł w tym czasie i czy bije serce. Lekarz u którego byłaś zachował się tak jak ten, u którego ja byłam najpierw. Dał ni skierowanie do szpitala i kazał na drugi dzień pojechać ;/
 
Ja chce już wtorek ;( dziś miałam trochę różowego śluzu, martwię się :( poza tym cały czas ten jasnobrązowy, ale nie przy każdym siusianiu, tylko przy co którymś. Bolą mnie piersi jak ich dotykam. Boże zeby we wtorek bilo serce ;(
 
Właśnie!!!! @Ciaprok84 daj sobie tydzień. Mi lekarz powiedział, ze moja ciąża jest o 6 dni młodsza i nie widać serduszka, a bobo mierzy 0,36cm. Kazał odczekać tydzień, wtedy się okaże czy urósł w tym czasie i czy bije serce. Lekarz u którego byłaś zachował się tak jak ten, u którego ja byłam najpierw. Dał ni skierowanie do szpitala i kazał na drugi dzień pojechać ;/
Mohaaa ale u mnie pikalo i to ładnie serduszko we wtorek, A teraz nie to różnica.
U Ciebie jest ciaza młodsza i nic się nie martw zobaczysz serduszko na monitorze wierzę w to I mocno ściskam kciuki ;)
 
reklama
Hej a ja będę tutaj chyba z tych narzekających.. :( :/ wcześniejsze ciąże tak mnie nie męczyły...dzisiaj cały dzień przespałam ;/ nie ma siły totalnie na nic. Probie coś chwilę i zaraz padam jak po maratonie a przecież to dopieero 7 tydzień :| dzisiaj też zamyślona jechałam i przy cofaniu rozwaliłam auto :o wpadam w jakąś depresję przez to wszystko powoli ...
 
Do góry