reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Ja w środę, wiec tez czekam jak na szpilkach. Ale staram się wierzyć, ze wszystko będzie Ok.
A najgorsze jest to ze mnie tak „wybrzuszylo” ze spodni nie założę. Chodzę w sukienkach ale pod koniec dnia jak ktoś na mnie spojrzy jest w stanie stwierdzić ze jestem w ciąży. Nie mogę nawet wciągnąć, podbrzusze jest twarde i wyglada jak w 14-16 tc. Czy tak jest przy kolejnych ciążach? Tez tak macie?
Tak samo mam, we wczesniejszych ciążach tak nie miałam
 
reklama
Ja nie patrzę na statystyki, już nie. 3 dzieci zaskoczyła w 1 cyklu, do noszone, zdrowe w miarę. Teraz staraliśmy się od lipca, już traciliśmy wiarę, zaszłam no ale przez tarczycę nie wiadomo jak będzie... Cieszę się chwilą... Sama po sobie wiem, że nie ma co planować bo wszystko w jednej chwili może runąć jak domek z kart....
 
Powiem Wam, ze jak czytam o każdej z was, to statystki są bezwzględne. Na prawdę niewielki procent z nas nie ma za sobą poronienia. Mam wrażenie, ze coraz więcej kobiet ma problem z utrzymaniem ciąży, z zajściem w nią. Mam nadzieje, ze już nic złego nie wydarzy się u styczniowej i w tym składzie zakończymy razem 9-miesięcy ciąży.
Tak, najważniejsze żeby już nic się złego nie wydarzyło, dolujace to, niech maluchy rosną. Niedługo będziemy się cieszyć zdjęciami bąbelków:)
 
Ja w środę, wiec tez czekam jak na szpilkach. Ale staram się wierzyć, ze wszystko będzie Ok.
A najgorsze jest to ze mnie tak „wybrzuszylo” ze spodni nie założę. Chodzę w sukienkach ale pod koniec dnia jak ktoś na mnie spojrzy jest w stanie stwierdzić ze jestem w ciąży. Nie mogę nawet wciągnąć, podbrzusze jest twarde i wyglada jak w 14-16 tc. Czy tak jest przy kolejnych ciążach? Tez tak macie?
Ja mam rozstęp mięśni po wcześniejszych ciążach więc nie wpadną na to że to ciąża, ale spodnie z gumką noszę i sukienki. W poprzednich od 8 tc spodnie ciążowe
 
Ja mam rozstęp mięśni po wcześniejszych ciążach więc nie wpadną na to że to ciąża, ale spodnie z gumką noszę i sukienki. W poprzednich od 8 tc spodnie ciążowe
A jak się czulasz w pierwszym trymestrze każdej ciąży? Tak samo? Czy każda inna? Zauważasz np różnice, ze z córka więcej mdłości itd, a z synek mniej / w ogóle? (O ile masz dzieci różnych płci )
 
A jak się czulasz w pierwszym trymestrze każdej ciąży? Tak samo? Czy każda inna? Zauważasz np różnice, ze z córka więcej mdłości itd, a z synek mniej / w ogóle? (O ile masz dzieci różnych płci )
Dwa razy ta sama plec, za pierwszym razem okrutne mdlosci i wymioty do SAMEGO KONCA od polowy juz z krwia tak mialam flaki zajechane...
Za drugim trooooszke mnie mdlilo na samym poczatku na zapachy, ale ani jednego pawika.
 
Każda ciąża inna!! Mam 2 córki i synka i nie widzę zależności co do płci dziecka.
Mam syna i córkę. Z synem tylko raz wymiotowałam zero zachcianek, z corką od 2 miesiaca z łazienki nie wychodziłam i tylko jadłam pomisody pod kazdą postacią. Teraz mdłości zachcianki różne raz ciastka a za chwile śledzie
 
Dziewczyny czy wy też czujecie z której strony ulozona jest ciąża, ja mam z prawej strony btrche twardszy brzuch i tak inaczej niz z lewej strony
 
reklama
Ja w środę, wiec tez czekam jak na szpilkach. Ale staram się wierzyć, ze wszystko będzie Ok.
A najgorsze jest to ze mnie tak „wybrzuszylo” ze spodni nie założę. Chodzę w sukienkach ale pod koniec dnia jak ktoś na mnie spojrzy jest w stanie stwierdzić ze jestem w ciąży. Nie mogę nawet wciągnąć, podbrzusze jest twarde i wyglada jak w 14-16 tc. Czy tak jest przy kolejnych ciążach? Tez tak macie?
Nic nie mów! Od środy chodzę w legginsach ciążowych bo mnie cisną spodnie (nawet jak są na gumce). Jak zjem obiad to wyglądam tez już na nasty tydzień :p Staram się chodzić w luźnych ciuchach ale czasem i to nic nie daje i widać brzuchol:p troszkę tez mi się przed samą ciąża utylo ze 3-4 kilo, operacja na stopę, brak ruchu przez trzy miesiące i rzucenie fajek.
 
Do góry