reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Hej. Chciałabym się pożegnać. Ciąża się nie rozwinęła. Zarodek tydzień temu był wyraźny na usg, a dziś już taki rozmazany. Mam odstawić luteinę i czekać na poronienie. W ciągu 3-4 dni to powinno nastąpić. Jeśli nie, to szpital i lyzeczkowanie - dostałam skierowanie. Nie wierze, ze znów mnie to spotyka. Serce mi pęka, żyć się nie chce. Życzę Wam wszystkim powodzenia i mam nadzieje, ze żadna z Was nie będzie musiała przechodzić tego co ja. Buziaki

Przykro mi strasznie:(
 
reklama
Hej. Chciałabym się pożegnać. Ciąża się nie rozwinęła. Zarodek tydzień temu był wyraźny na usg, a dziś już taki rozmazany. Mam odstawić luteinę i czekać na poronienie. W ciągu 3-4 dni to powinno nastąpić. Jeśli nie, to szpital i lyzeczkowanie - dostałam skierowanie. Nie wierze, ze znów mnie to spotyka. Serce mi pęka, żyć się nie chce. Życzę Wam wszystkim powodzenia i mam nadzieje, ze żadna z Was nie będzie musiała przechodzić tego co ja. Buziaki
Tak bardzo mi przykro :no2:
 
Hej. Chciałabym się pożegnać. Ciąża się nie rozwinęła. Zarodek tydzień temu był wyraźny na usg, a dziś już taki rozmazany. Mam odstawić luteinę i czekać na poronienie. W ciągu 3-4 dni to powinno nastąpić. Jeśli nie, to szpital i lyzeczkowanie - dostałam skierowanie. Nie wierze, ze znów mnie to spotyka. Serce mi pęka, żyć się nie chce. Życzę Wam wszystkim powodzenia i mam nadzieje, ze żadna z Was nie będzie musiała przechodzić tego co ja. Buziaki
Jest mi tak strasznie strasznie przykro :(
Nie wiem co napisać, bo nie ma słów, które mogłyby ukoić twój ból...
 
Hej. Chciałabym się pożegnać. Ciąża się nie rozwinęła. Zarodek tydzień temu był wyraźny na usg, a dziś już taki rozmazany. Mam odstawić luteinę i czekać na poronienie. W ciągu 3-4 dni to powinno nastąpić. Jeśli nie, to szpital i lyzeczkowanie - dostałam skierowanie. Nie wierze, ze znów mnie to spotyka. Serce mi pęka, żyć się nie chce. Życzę Wam wszystkim powodzenia i mam nadzieje, ze żadna z Was nie będzie musiała przechodzić tego co ja. Buziaki
Ciężko cokolwiek napisać .. Bardzo mi przykro :(
Mam nadzieję że kolejnym razem los sie do Ciebie uśmiechnie i już wszystko bedzie dobrze..
 
Dziewczyny, jak sobie radzicie z mega Mdłościami ? Ja mam wrażenie ze nadrabiam poprzednie 3 ciąże. W pierwszej miałam mdłości ale nie aż takie. Teraz mnie mdli całą dobę. W nocy mi to nie daje spać. A dodatkowo jest moja 3jeczka do ogarnięcia. Pije herbatę z imbirem, ale słabo mi pomaga.
 
Hej. Chciałabym się pożegnać. Ciąża się nie rozwinęła. Zarodek tydzień temu był wyraźny na usg, a dziś już taki rozmazany. Mam odstawić luteinę i czekać na poronienie. W ciągu 3-4 dni to powinno nastąpić. Jeśli nie, to szpital i lyzeczkowanie - dostałam skierowanie. Nie wierze, ze znów mnie to spotyka. Serce mi pęka, żyć się nie chce. Życzę Wam wszystkim powodzenia i mam nadzieje, ze żadna z Was nie będzie musiała przechodzić tego co ja. Buziaki
Przykro mi.. :( trzymaj się
 
Hej. Chciałabym się pożegnać. Ciąża się nie rozwinęła. Zarodek tydzień temu był wyraźny na usg, a dziś już taki rozmazany. Mam odstawić luteinę i czekać na poronienie. W ciągu 3-4 dni to powinno nastąpić. Jeśli nie, to szpital i lyzeczkowanie - dostałam skierowanie. Nie wierze, ze znów mnie to spotyka. Serce mi pęka, żyć się nie chce. Życzę Wam wszystkim powodzenia i mam nadzieje, ze żadna z Was nie będzie musiała przechodzić tego co ja. Buziaki
Bardzo współczuję. Nie wiem co powiedzieć.
 
Dziewczyny, jak sobie radzicie z mega Mdłościami ? Ja mam wrażenie ze nadrabiam poprzednie 3 ciąże. W pierwszej miałam mdłości ale nie aż takie. Teraz mnie mdli całą dobę. W nocy mi to nie daje spać. A dodatkowo jest moja 3jeczka do ogarnięcia. Pije herbatę z imbirem, ale słabo mi pomaga.
Chyba nie ma na to cudownego sposobu. Ja teraz jestem jak bogini, czasem mam mdłosći, ale zero wymiotów. Ale w ciąży z córka spędzałam godziny dziennie w toalecie, nawet łyk wody powodował torsje. Nic nie było w stanie mi pomóc, dopiero ok 14 tc uspokoiło się.
A tak swoją drogą dziwi mnie to bardzo, od cego jest to zależne, że w jednej ciąży zero mdłości i wymiotów, a w kolejnej musisz zaprzyjaźnić się z toaletą.
 
reklama
dziewczyny jak często macie robione usg ? Czy wizyty co dwa tygodnie to nie jest za często ? jak to wygląda u Was ?:)

Ja teraz latam co tydzień jak głupia [emoji14]

Bolą was cały czas piersi? ja dziś czuje, ze są mniejsze i nie ma już tej tkliwości jak do tej pory... już mam czarne myśli... :(

W pierwszej nie wiedziałam.że mam cos takiego jak cycki [emoji14] pamietaj ze kazda ciaza inna. :*

Czy tego, ze tam dolacze nikt na pewno jie zobaczy? Bo u mnie oprocz meza nikt nie wie i na razie nie chce za bardzo aby ktokolwiek wiedzial, a szczegolnie w pracy.

U mnie z rodziny nikt nie wie ani ze znajomych. Tylko pracownicy. I niech tak zostanie :)

No jak widać ja też :D

Mój na rybki się szykuje ,był i spierdzielił mu ponad 2 kilowy Leszcz to teraz nie chce odpuścić i musi iść go złapać :D Męska duma hehe. Już nie mówię ,że za tym leszczem to do rzeki się wpierdzielił i cały mokry przyszedł :D Pewnie jedyne co przyniesie to kleszcza ,ale mu tego nie powiem bo focha zrobi [emoji14] Chociaż ostatnio co był to złapał i sobie pojadłam ;)

Moj tez zapalomy wędkarz :D ale jak idzie na rybki to min 4 dni. Bo lubi nocki. Dzien sie rozklada,.dzien pakuje wiec nie wiele mu czasu zostaje na łapanie hehe.
Ja wole domek, pierwsza linia brzegowa :)
Moj łapie ale buziak, focia i do wody

Dziewczyny, jak sobie radzicie z mega Mdłościami ? Ja mam wrażenie ze nadrabiam poprzednie 3 ciąże. W pierwszej miałam mdłości ale nie aż takie. Teraz mnie mdli całą dobę. W nocy mi to nie daje spać. A dodatkowo jest moja 3jeczka do ogarnięcia. Pije herbatę z imbirem, ale słabo mi pomaga.
Starszej daty panie zalecają migdały.
Ja mam za to problem z zasypianiem. Drzemki co dwie godziny. A teraz sie obudziłam po 5 h odlocie
 
Do góry