reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

ostatnio trochę mnie tu mniej i jeszcze jutro wyjeżdżam na tydzień, ale bardzo gratuluję już wszystkim co maja wyniki i znają płeć! :D ja będę miała USG genetyczne późno, do dopiero za dwa tygodnie 19.07.

właściwie od początku ciąży czuję się trochę słabo psychicznie, ciągle bym tylko spała, nie mam na nic energii, czuję ucisk w żołądku praktycznie cały czas... staram się to usprawiedliwić, że pewnie pogoda, hormony, ale z drugiej strony martwię się czy już mi tak zostanie.... czy któraś podobnie się czuje? albo czuła w poprzedniej ciąży?
 
reklama
ostatnio trochę mnie tu mniej i jeszcze jutro wyjeżdżam na tydzień, ale bardzo gratuluję już wszystkim co maja wyniki i znają płeć! :D ja będę miała USG genetyczne późno, do dopiero za dwa tygodnie 19.07.

właściwie od początku ciąży czuję się trochę słabo psychicznie, ciągle bym tylko spała, nie mam na nic energii, czuję ucisk w żołądku praktycznie cały czas... staram się to usprawiedliwić, że pewnie pogoda, hormony, ale z drugiej strony martwię się czy już mi tak zostanie.... czy któraś podobnie się czuje? albo czuła w poprzedniej ciąży?
ja też się ciągle tam czuję:p jak leniwy bąk, non stop mogłabym nic nie robić:rofl2:
 
A jak Wasza waga ? U mnie było cały czas w normie ale w 14 tygodniu, w tydzien nagle skoczyło 1.5kg do przodu. Co prawda nie mam już mdłości i jem więcej ale tak nagle w tydzień 1.5kg mnie zdziwiło.
 
U mnie też na razie bilans wychodzi na 0, ale już powoli robi mi się w jeansach niewygodnie jak siedzę. Strasznie opinają się na brzuchu i cisną więc zamówiłam pierwsze ubrania ciążowe :)
 
99kg [emoji16]
Ale żeby nie było że jestem jakieś ogromniaste monstum hehe zbita jestem, pozostalosci po uprawianiu wyczynowo sportow itp.
Rozmiarowo 40, ale wygodniej mi w 42-44 bo taki styl lubie :)
A teraz to nawet i 50 bym nosila bo nie lubie ucisku na brzuszek. Taka schiza zeby dzidzi miało wygodnie [emoji6]
Przybylo mi do tej pory 2 kg
A jak Wasza waga ? U mnie było cały czas w normie ale w 14 tygodniu, w tydzien nagle skoczyło 1.5kg do przodu. Co prawda nie mam już mdłości i jem więcej ale tak nagle w tydzień 1.5kg mnie zdziwiło.
 
reklama
U mnie 14+1 a waga od początku prawie 3 kg na minusie [emoji85] jeszcze ostatnio nadal coś spada po 100-200 gram, więc ciekawe kiedy się zatrzyma a kiedy urośnie [emoji12]
A jak Wasza waga ? U mnie było cały czas w normie ale w 14 tygodniu, w tydzien nagle skoczyło 1.5kg do przodu. Co prawda nie mam już mdłości i jem więcej ale tak nagle w tydzień 1.5kg mnie zdziwiło.
 
Do góry