reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

No to tak jak mówisz, jakby 1 :-) no miałaś rację:-)
Zawsze mam racje [emoji6][emoji12][emoji23][emoji23][emoji23]
Ja dzisiaj 15t3d i mam wrażenie że coś czuję od rana :huh: nie mam pewności, bo to pierwsza ciąża, ale ruchy jelit odczuwam inaczej. Dziewczyny z doświadczeniem, jak byście miały opisać gdzie się czuje te pierwsze muśnięcia? Okolice pępka, jajnika, całkiem niżej gdzie pęcherz,hmmm? :)
Miedzy łonowym a pępkiem. Ale w srodku. Ciężko sprecyzowax
Gratuluję wszystkim udanych wizyt i zazdroszczę tym którym udało się ustrzelić dziewczynkę.
Córeczka od zawsze była moim marzeniem, a będzie 3chłopak.Tak trudno mi się z tym pogodzić,że aż mi wstyd.
Ja chcialam chlopca. I jest [emoji170]
Ciesz się tez . 3 facetów. Bajaaa. Wieksza pociecha niz a dzwewczyn. Nie trzeba tak pilnowac ;)
 
reklama
Od kiedy sie dowiedziałam to śpie na boku z poduchą między nogami [emoji23] w nocu sie przylapalam na tym ze ległam na brzuszku
Na poczatku to jakby pękające bombelki lub cos jak motylek w brzuchu. W pierwszej ciazy czulam w 19tc. Teraz 14+1 i czasem cos jakby.. ale wydaje mi sie ze u mnie to jeszcze nie to. Raczej jelita ;P

Jak to @SalsaPL spisz na brzuchu? ;P [emoji16] ja to mam jakas chorą paranoje od 8 tc ze zgniote to dziecko i mecze sie na boku [emoji23][emoji23]
 
Według om 15 +3 ale ostatnio według usg dziecko jest starsze o tydzień.
Wydawało mi się że czułam ruchy takie bąbelki co jakiś czas nie codziennie. A od wczoraj nic. Przez to że się tak źle czułam wczoraj mam schize już.
Niektórzy nawet chyba ok 20 tc czuja pierwsze ruchy? Nie schizuj, to tez szkodzi :-) :) napewno wszystko jest ok.
 
reklama
Wazne jest Twoje zdrówko i maluszka. A widocznie nie chcialas wielkiego weselicha i sprawa sama sie rozwiązała. Teraz liczy sie twój spokoj a nie impreza.
Za to pomysł jak fajnie bedzie juz z dzidzią weselicho zrobić. Połączyc z chrzcinami. Super sprawa. Jeden koszt. A cóż za wspomnienia [emoji1][emoji3][emoji3059]
Racja. Na pewno zrobimy to bez stresu i zbędnego pośpiechu.
Nie pomogę bo ja dopiero 12+3 :-)
Ja też mam 12+3 :D
 
Do góry