reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Jeszcze dodam że chodzę prywatnie, nie wiem czy na NFZ i prywatnie są te same znieczulenia? Może to jakaś różnica, nie wiem ‍♀️
 
A teraz pytanie trochę z innej beczki.. też macie tyle "uplawow wodnych" ? Ja mam tak od samego początku niby mam wkładki ale i tak ciągle mokro:/ to znaczy to nie wydzielina, po prostu mam ciagle mokre majtki
 
Ostatnia edycja:
Ja właśnie wróciłam od dentystki, na szczęście wszystko dobrze, nic do leczenie. Zaleciła zrobić sobie tylko higienizację kiedyś w wolnej chwili i płukać jamę ustną Meridolem aby dziąsła były mocne i nie wrażliwe podczas mycia i nie krwawiły.

Co do upławów wodnych od samego początku ciąży mam żołtawo-biały śluz, są dni kiedy na wkładce mam tego trochę ale są też "suche" dni. Lekarz powiedział, że to wszystko w porządku.
 
Witam Was dziewczyny :)
To moja druga ciąża, mam już 14 miesięcznego synusia <3 obecnie jestem w 16t3d ciąży, termin wg OM wypada na 07.01 a wg USG prenatalnego na 06.01 :) czuję się dobrze od poczatku, ciąża praktycznie bezobjawowa, podobnie jak pierwsza :)
 
reklama
Witam Was dziewczyny :)
To moja druga ciąża, mam już 14 miesięcznego synusia <3 obecnie jestem w 16t3d ciąży, termin wg OM wypada na 07.01 a wg USG prenatalnego na 06.01 :) czuję się dobrze od poczatku, ciąża praktycznie bezobjawowa, podobnie jak pierwsza :)
Witaj! Idziemy łeb w łeb ;) tylko u mnie to pierwsza ciąża :D skąd jesteś? :)
 
Do góry