reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
A teraz pytanie trochę z innej beczki.. też macie tyle "uplawow wodnych" ? Ja mam tak od samego początku niby mam wkładki ale i tak ciągle mokro:/ to znaczy to nie wydzielina, po prostu mam ciagle mokre majtki
Nie boli... Bolało mnie musiała na nowo usnoc stara.. Wywierać nowa i dać specialne pierścienie na żeby żeby je uformować to niby nie boli
 
Hej chciałam przywitać wszystkich termin mam na 25 stycznia w domu 2,5 latke jak samopoczucie ? byłam na badaniach prenatalnych czy po tym zdjęciu można stwierdzić czy będzie dziewczynka czy chłopiec ? Widzicie coś ?
Hej, jakbym miała strzelać to obstawiałabym dziewczynkę ;)
 
reklama
Fajnie :) ja rodziłam synka w Żeromskim i teraz też tam planuję :)
Ja też poprzedni poród w Żeromskim i polecam :)

Witam nowe mamuśki!

Ja to sie czuje ostatnio tak fantastycznie ze az zaczynam sie martwic czy wszystko ok ;P jak nie w ciąży zupełnie [emoji12] i tez czeka mnie dentysta :/ ale póki co w poniedzialek wizyta i juz nie moge sie doczekać. Mam nadzieje ze juz potwierdzimy płeć ;D
 
Do góry