reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Mi dziś sprzedała babka w aptece coś takiego Zobacz załącznik 1013203, że niby często to lekarze dają ciężarnym i jest bezpieczne.
Mnie pokuwała lewa strona, ale wszystko w normie. Z lekarzem doszliśmy do wniosku, że gilun tarza mi się po zrostach po operacji :)
Dzięki za wszystkie rady! Dziś przed pracą zajrzę do apteki i również zaopatrze sie w ten magnez!;)
 
reklama
@Kundzia093 dobrze, że nic wam się nie stało. Życzę szybkiego powrotu do domku.

A ja dziś po wizycie u ginekologa. A dajcie spokój. Zapłaciłam 150 zeta, żeby usłyszeć, że wyniki dobre, że mam grzybka(choć ja nic nie czuję) i usg trwało 5sekund,nie przesadzam. Nie wiem ile mierzy dziecko, wiem tylko, że żyje. No cóż. Szkoda, że miał mnie w dupie, a o kasę mu chodziło.
Czekam na prenatalne. Przynajmniej te badanie jest wydajne.
Ja place 250 plus to co zosatwiam w aptece. Tj ponad 500 zl, a tez łaskawie ostatnio mezowi powiedział ze chyba dziewczyna. On bardziej chcial wiedzidc.
 
@Kundzia093 dobrze, że nic wam się nie stało. Życzę szybkiego powrotu do domku.

A ja dziś po wizycie u ginekologa. A dajcie spokój. Zapłaciłam 150 zeta, żeby usłyszeć, że wyniki dobre, że mam grzybka(choć ja nic nie czuję) i usg trwało 5sekund,nie przesadzam. Nie wiem ile mierzy dziecko, wiem tylko, że żyje. No cóż. Szkoda, że miał mnie w dupie, a o kasę mu chodziło.
Czekam na prenatalne. Przynajmniej te badanie jest wydajne.
To faktycznie lekarz po byku... Ja też chodzę prywatnie płacę za wizytę 100 zł (tylko pierwsza wizyta 150). Prowadził moją pierwszą ciążę i jestem bardzo zadowolona. Dokładny i rzetelny. Zawsze ma czas dla pacjentki. Wszystko dokładnie wyjaśni. Ostatnio zapytałam coś odnośnie porodu mimo że to dużo czasu jeszcze to rozmawiał ze mną 40 minut :-)
 
reklama
A to następnym razem wezmę. Wczoraj zjadłam jedną tabletkę na noc i wyspalam się jak dziecko. Bez koszmarów o pracy. A pytalysmy z mamą czy są takie jak mówisz bo biorę w femibionie b6. Nic nie mówiła Pani mgr. Widać nie mieli a coś sprzedać musieli :)
Z tym asparginem ostrożnie. Tam jest potas a to na potas zdecydowanie bardziej należy uważać w ciąży, niż wit. B6, która w takich dawkach krzywdy nie zrobi. Dodana do preparatów z magnezem zwiększa jego przyswajalność, z którą i tak jest ciężko :) dlatego też zdecydowana większość preparatów magnezowych go zawiera. Pani farmaceutka zaproponowala Ci bardzo dobry preparat, który poleca większość ginekologów :) tez tak zawsze proponuję :) jeśli jednak obawiasz się wit. B6 możesz następnym razem kupić Slow-Mag (tylko poproś o ten bez B6).
 
Do góry