reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Dziewczyny korzystanie z tej dużej poduszki dla ciężarnych?

Te spanie na lewym boku mnie dobija. Nie dość, ze mam kłopoty z zaśnięciem, to na dodatek budzę się co chwila w nocy z bólem lewej nogi...to chyba przez ucisk ciężaru prawej. W necie jest duzo o tych poduszkach. Swoje ona kosztuje...

Ma któraś z Was? Polecacie?Zobacz załącznik 1013718
Ja taką posiadam, ale śpię "na zewnątrz" tej poduszki i tylko jedną nogę sobie przez nią przerzucam, a nad ranem zawsze znajduję ją na ziemi. Staram się do niej przekonać, ale jakoś słabo mi idzie...
 
reklama
Ja kupiłam na allegro, dziś pół nocy spałam z nią, strasznie przytulaśna :D, a drugie pół nocy bez, bo mi przeszkadzała, ogólnie fajna sprawa.
 

Załączniki

  • Screenshot_20190824-114513-01.jpeg
    Screenshot_20190824-114513-01.jpeg
    107,6 KB · Wyświetleń: 61
Dziś byłam w Lidlu i kupiłam paczkę z dwiema sztukami body dla maluszka. Ustawiam się na końcu długiej kolejki, a tu nagle kasjerka mnie woła. Zdziwiłam się o co chodzi, a ona znów do mnie, że mam podejść i pyta się czy jestem w ciąży. Odpowiadam, że tak i wszyscy z kolejki lustrują mnie wzrokiem. Ale skasowała mi te body i nie musiałam stać w kolejce :) Pierwszy raz byłam gdzieś przepuszczona:)Do tej pory nawet w tramwaju nikt nie ustąpił miejsca, a tu taka niespodzianka;)
 
Dziś byłam w Lidlu i kupiłam paczkę z dwiema sztukami body dla maluszka. Ustawiam się na końcu długiej kolejki, a tu nagle kasjerka mnie woła. Zdziwiłam się o co chodzi, a ona znów do mnie, że mam podejść i pyta się czy jestem w ciąży. Odpowiadam, że tak i wszyscy z kolejki lustrują mnie wzrokiem. Ale skasowała mi te body i nie musiałam stać w kolejce :) Pierwszy raz byłam gdzieś przepuszczona:)Do tej pory nawet w tramwaju nikt nie ustąpił miejsca, a tu taka niespodzianka;)
Widziałam je cudne są. Ja nic nie kupuje tyle ciuchów dostałam od koleżanki ppo jej córka h że do roku nic nie kupię [emoji23] brakuje mi tylko pościel do łóżeczka i wszystko mam no i kosmetyki.


Mi się poduszka rogal w pierwszej ciąży nie sprawdził. Więc teraz nie kupowałam.
 
Ja jak stoję w kolejce, a inni widzą, że jestem w ciąży, patrzą na mój brzuch i się odwracają. Jestem po prostu winna swojego stanu. Stój teraz jak żeś przylazła. Cóż...
 
Też kupiłam ten dwupak bodów z Lidla. Ale wzięłam takie w miare unisexy, mam nadzieję, że na połówkowych mi powiedzą płeć, bo nic kupić nie mogę [emoji1787]

A od wczoraj męczę się z dziąsłami przy dolnych jedynkach, bo mi spuchły. Na szczęście w poniedziałek kolejna wizyta u dentysty to mi sprawdzi je, bo nie idzie z nimi wytrzymać [emoji24]

No i wlasnie zjadłam ostatniego ogórka kiszonego ze słoika, który otworzyłam 20 minut temu [emoji1787]
 
Tez Was ta glukoza przeraza? Nie wiem czy dam rade to wypic i nie oddac :D Od kiedy zaszlam w ciaze odrzucilo mnie od slodkiego.Nie moge patrzec na ciastka,czekolady,slodkie napoje... Nawet herbaty nie moge slodzic,a owoce tylko te kwasne...ogolnie moja dieta to same kiszonki i kwasiurki.
Ja już dostałam skierowanie i ide zrobić na początku września. Jednak koleżanka po jednym łyku zwymiotowała (ale ona akurat te niepowściągliwe wymioty czy cos takiego), a dwie inne koleżanki mówią, że nie było tak źle. W razie wezmę ze sobą mojego Łukasza, albo szwagierkę, żebym jak będę się po tym źle czuła sama nie wracała autem.
 
Dziś byłam w Lidlu i kupiłam paczkę z dwiema sztukami body dla maluszka. Ustawiam się na końcu długiej kolejki, a tu nagle kasjerka mnie woła. Zdziwiłam się o co chodzi, a ona znów do mnie, że mam podejść i pyta się czy jestem w ciąży. Odpowiadam, że tak i wszyscy z kolejki lustrują mnie wzrokiem. Ale skasowała mi te body i nie musiałam stać w kolejce :) Pierwszy raz byłam gdzieś przepuszczona:)Do tej pory nawet w tramwaju nikt nie ustąpił miejsca, a tu taka niespodzianka;)
Zadarzyła się i mi taka miła sytuacja, będąc na mazurach w jednej z popularnych restauracji. Do ubikacji damskiej baaaardzo długa kolejka, a ja na jej końcu. Żadna kobieta oczywiście nie przepuści, ale podeszła do mnie kelnerka i zaprosiła do ubikacji pracowników:)
 
Ja jak stoję w kolejce, a inni widzą, że jestem w ciąży, patrzą na mój brzuch i się odwracają. Jestem po prostu winna swojego stanu. Stój teraz jak żeś przylazła. Cóż...
Standard raz tylko mnie pan przepuścić w kolejce. A reszta zapomnij a najgorsze są te babcie. Też im nie ustępuje w tramwaju czy autobusie. Niech stoją.
 
reklama
Tez Was ta glukoza przeraza? Nie wiem czy dam rade to wypic i nie oddac :D Od kiedy zaszlam w ciaze odrzucilo mnie od slodkiego.Nie moge patrzec na ciastka,czekolady,slodkie napoje... Nawet herbaty nie moge slodzic,a owoce tylko te kwasne...ogolnie moja dieta to same kiszonki i kwasiurki.
Ja już po glukozie nie było tak źle. W pierwszej ciąży kupiłam zwykłą i miałam wciskaną cytrynę. Teraz zakupiłam smakową glukozę cytrynową - POLECAM.Da się przeżyć. Co najlepsze muszę powtórzyć krzywą cukrową bo lekarzowi nie podoba się wynik przed podaniem glukozy - dość wysoki...
 
Do góry