Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Co do ZUSu to mi spóźniają się z wypłatą prawie dwa tygodnie. Jutro jadę osobiście do dziadów, ciekawe czego się dowiem. Wiem na pewno, że od zasilku potrącają 13,71% na składkę emerytalną. Dziewczyny pisały, że jeszcze jakiś VAT, tego nie wiem, zobaczę jak w końcu wypłacą mi kasę, ale nigdy wcześniej nie słyszałam, aby VAT pobierali.Mam pytanie do dziewczyn którym już płaci zus. Czy dostajecie faktycznie 100% wynagrodzenia (średnia z roku plus premie)? Czy zus coś jeszcze obcina?
No ja dopiero dostane wypłatę z zus na koniec miesiąca i właśnie nie wiem czego się spodziewać, bo kilka stawek robi różnicęCo do ZUSu to mi spóźniają się z wypłatą prawie dwa tygodnie. Jutro jadę osobiście do dziadów, ciekawe czego się dowiem. Wiem na pewno, że od zasilku potrącają 13,71% na składkę emerytalną. Dziewczyny pisały, że jeszcze jakiś VAT, tego nie wiem, zobaczę jak w końcu wypłacą mi kasę, ale nigdy wcześniej nie słyszałam, aby VAT pobierali.
Ja też jestem na L4 i należy mi się zwolnienie z podatku do 26 roku życia. Można wybrać że albo przy rozliczeniu pit11 można rozliczyć ten odciagniety podatek od sierpnia do grudnia albo co miesiąc nie będą Ci zabierać podatku. Ja wczoraj złożyłam deklarację i wybrałam żeby co miesiąc mi nie zabierali A za sierpień który mi odciagneli rozlicze się w PIT.Ja skończyłam właśnie 25 lat, ale gdzieś wyczytałam, że nie należy mi się zwolnienie z tej zaliczki na podatek, dlatego że jestem na l4. Teraz już sama nie wiem. Muszę podjechać na dniach do firmy, więc przy okazji wejdę do kadr się dopytać jak to wygląda.
Łooo, też bym zjadłaPrzegielam xd
Daj troszkęPrzegielam xd
PiłeczkaMój brzuchol też jest wielki 25 tc