reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama

Koteczka01

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziewczyny macie może problem z bezsennością? Ja od dłuższego czasu nie mogę spać, tzn. leżę długo, kręcę się, zasypiam po 4:00, budzę się po 6:00, znów się kręcę przez godzinę i potem jeszcze trochę rano pośpię. Zaczęłam pić herbatę z melisy, ale jakoś bardzo się nie polepszyło. We wtorek powiedziałam mojej gin, że nie mogę spać, ona mi odpowiada, że ona też nie może...no ręce opadają na taką pomoc...W internecie są rady typu "wyłącz telefon", "porozmawiaj z kimś bliskim o swoich problemach" albo " może boisz się porodu"...na pewno te cenne rady rozwiążą problem bezsennosci ;)

Balbinka30

Rozwiązania
0
Dziewczyny macie może problem z bezsennością? Ja od dłuższego czasu nie mogę spać, tzn. leżę długo, kręcę się, zasypiam po 4:00, budzę się po 6:00, znów się kręcę przez godzinę i potem jeszcze trochę rano pośpię. Zaczęłam pić herbatę z melisy, ale jakoś bardzo się nie polepszyło. We wtorek powiedziałam mojej gin, że nie mogę spać, ona mi odpowiada, że ona też nie może...no ręce opadają na taką pomoc...W internecie są rady typu "wyłącz telefon", "porozmawiaj z kimś bliskim o swoich problemach" albo " może boisz się porodu"...na pewno te cenne rady rozwiążą problem bezsennosci ;)
Nie wiem czy to do końca na temat, bo u mnie nie jest to problem do końca związany z bezsennością, ale budzę się w nocy ze 3 razy siku i za każdym razem mam problem z ponownym zaśnięciem, więc wiele nocy mam już zarwanych :(

Celia89

Miasto
Wieś pod Lasem
Rozwiązania
0
Ja nie mogłam spać przed ciążą teraz śpię jak zabita. Ale... Dziś się obudziłam ok 4 i nie spałam godzine i nie wiem czemu. Dwa tygodnie temu miałam tydzień kryzysu z zasypianiem bo mnie stres porodowy dopadł. Dosłownie jakbym miała tam.umrzeć. Jak nie mogę spać to słucham audiobooka to mnie usypia, albo projektuje w głowie, albo kiedyś wspominalam sobie pokój z dzieciństwa i próbowałam jak najwięcej rzeczy w głowie wymienić. No nie wiem. Bezsenność jest przesrana. Potrafiłam spać 2 godziny i potem do pracy...

MartaSx

mama Oliwierka
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Mam to samo, masakra

Eda Helena

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Hej, wlasnie zaczelam III trymestr.
Screenshot_20191010-024423_Preglife.jpg

Po za tym ze spaniem ciagle zle i pewnie tak zostanie do konca ciąży, jakies 80 dni.
I zas dokucza mi bol spojenia łonowego, takie pieczenie odczuwam, mam artroze tutaj ale normalnie nie powinno nic bolec bo dostalam zastrzyk przeciw bolowy. Lekarz mowil, albo zadziala i spokoj do konca zycia albo nie... Do tego biodra ehhh

Be1992

Rozwiązania
0
A propo spania:) 3:45
Tez nie mogę spać. Tzn śpię na raty. Wieczorem padnięta zasypiam ok 22-23 śpię do 2-3później siedzę do 4-5 I budzę się 7:30 wtedy już wstaje:) A jak uda mi się przekimac do tej 4-5 bez przerwy to wtedy już wstaje.

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry