reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Tak tylko ja biorę leki na rozrzedzenie krwi i się trochę boję.
Po drugie 4 wcześniejsze ciaze straciłam dlatego boję się nawet niby tego bezpiecznego znieczulenia A bez znieczulenia nie dam rady.
Pytanie co bierzesz i czy możesz wziac heparyne? Heparyna jest bezpiecznym lekiem rowniez w ciazy, ja biore 1 dziennie 0.6 przy moim inr 0.93, mam sklonnosci do krawawien i jest super, duzo zalzy takze od dentysty, moj mi jesli trzeba w rany wklada moje plytki krwi, ktore oprzednio preparuje z krwi mojej. Oraz odkąd pamiętam wszytsko robie na zwyca. Mialam wyciagne 2 korzenie przez cysty oraz usuwane ósemki w 1 pt 2 za tydzień kolejne 2 i git wszytsko da sie przeżyć xD bol jest rzeczA względna :p
 
A jak to się objawia ? Mi to raczej dziurki się porobily i jeden się ukruszyl. Poczekam jeszcze, po porodzie zacznę leczyć, maleństwo ważniejsze.
Ale wrecz należy w ciazy leczyć zeby, od nich czesto zaczynają sie zakazenia całego organizmu to na co i dlaczego czekac?
 
A sobie odespałam :)
Poszłam na skargę do nie męża bo mnie dziecko tak kopalo że nie szło spać. Hmmm no my to tak ja 163 on 175 około a dziecko w 25+3 ważył coś 820-840. Xdxdxd także tego.... Może będzie wysoka po listonoszu. Idę się do urzędu stanu cywilnego podpytac jak to z tym ojcostwem :) bo mój chce już być oficjalnie tatą i dupe truje.
 
Bosiek jak to ból rzecz względna? :p
Ja się dentysty panicznie boję.
Jak porodu :-)
Ale masz rację. Lepiej wyleczyć. Dużo też zależy od dentysty, ja jechałam 45 min bo u mnie nikt mnie przyjąć nie chciał, a i sprzętu do endodoncja odpowiedniego nie mają. Zapłaciłam też za całość masę pieniędzy, a nie każdego stac by wyjąć w tygodniu z budżetu 1000 złotych. Masakra jakaś.
 
Ja nie wiem jak to jest brać znieczulenie do zębów bo nigdy nie latalam, a do odkamieniania nie widzę sensu. I tak, że się znów nikt nie przyprol że mam za dużo zębów i w zaparte nie usune bo po co usuwać zdrowe. A to że mnie pół ryja boli od czasu do czasu xd oj tam oj tam.
 
reklama
Do góry