reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Ogólnie o ciąży wiem już 10 dzień więc wiedziałam bardzo wcześnie. Zaczęło się od ciągnięcia w brzuchu. Po dwóch dniach były to już tylko jajniki ale bolały niemiłosiernie. Nie mogłam ani siedzieć ani stać ani leżeć. W między czasie pobolewały mnie piersi. 3 dni temu byłam bardzo słaba. Mam zawroty głowy dosyć często. Tak więc to chyba tyle. Teraz prawie cały czas czuję delikatne pobolewanie w dole brzucha. Jak mnie nie boli to wręcz się martwię. Dzisiaj jadę na betę bo chce we wtorek powtórzyć żeby mieć do lekarza. Przez poronienie stwierdziłam, że będę się czuła troszkę bezpieczniej jak pójdę tak wcześnie. :)
Ogólnie mam lęk czy teraz będzie wszystko dobrze.
Mnie też cały czas brzuch pobolewa. Nawet zastanawiałam się czy tak powinno być, ale chyba wiele dziewczyn tak ma. Powodzenia na becie :)
 
reklama
Hej Dziewczyny. Mi z kalkulatora wychodzi 3 stycznia, zaszlismy przez inseminacje więc lekarza już mam. W 15 dniu po robiłam pierwsza betę (ponad 38) a w piątek, czyli dwa dni później druga (ponad 75).
Mamy nadzieję że wszystko będzie dobrze bo to nasza pierwsza ciąża (inseminacja wyszła za pierwszym razem) ale wcześniej długo się staraliśmy.
Jedyne objawy to do tej pory kłucie w jajniku lub podbrzuszu i chwilami zawroty głowy
Mnie też cały czas brzuch pobolewa. Nawet zastanawiałam się czy tak powinno być, ale chyba wiele dziewczyn tak ma. Powodzenia na becie :)
 
Cześć Mustbe. Fajnie, że udało Wam się za pierwszym razem. Mi kalkulator wylicza termin na 1-2 stycznia, ale ciekawe jaki termin ustali lekarz. Choć chyba wolałabym urodzić przed świętami, ale będzie co ma być;)
 
27 krótkich pytań
Przyszłe mamy! Zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety. Odpowiedzi są mi potrzebne do napisania pracy magisterskiej.
 
Cześć wszystkim

Mam 22 lata. W lipcu bierzemy ślub. Nie planowaliśmy teraz ciąży, w sumie nie wiadomo jak to wyszło nie wierzę W to jeszcze i się boję cieszyć
W czwartek test pozytywny w piątek beta 51.8, juto idę jeszcze raz na bete żeby zobaczyć przyrost.
Termin mniej więcej 30.12-3.01
 
Hej :) Dołączam i ja :) termin według apki 03.01 :) beta w środę 74,06 (25dc) a w piątek 241,87 (27dc). W zeszłym roku w lipcu poroniłam w 8tc, więc teraz trochę panikuje. Mimo wszystko mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze :)
 
reklama
Ja też się boję, tym bardziej, że u mnie w poprzedniej ciąży wszystko było ok, widziałam nawet bijące serce i nagle po prostu przestało się rozwijać, a ja dowiedziałam się o tym kilka tygodni później, bo nie miałam żadnych objawów poronienia :( Tym razem próbuję do tego podejść trochę bardziej z dystansem i na spokojnie. Umówię się do lekarza jeśli wszystko będzie ok dopiero jakoś na 8 tydzień, a do tego czasu będę próbowała nie zwariować:)
To przykre kiedy coś takiego się dzieje ale teraz jest inaczej i teraz będzie dobrze :) ja czekam jak każdy dzień minie szybciej żeby dotrzeć do tego 12 tygodnia żeby złapać oddech i poczuć się bezpieczniej.
 
Do góry