reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Witajcie Lisiara97 i zuza9292
Jak się czujecie? Macie jakieś objawy? U mnie tylko czasem ból brzucha. Boję się tych mdłości, którymi wszyscy straszą, bo w wtedy w pracy będzie ciężko, a nie chcę, aby ktoś się domyślił. Mam nadzieje, że mdłości mnie omina ;)
 
reklama
Hej :) Dołączam i ja :) termin według apki 03.01 :) beta w środę 74,06 (25dc) a w piątek 241,87 (27dc). W zeszłym roku w lipcu poroniłam w 8tc, więc teraz trochę panikuje. Mimo wszystko mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze :)
Hej zuza9292, mamy podobną historię i taki sam termin! Tym razem na pewno się uda:)
 
Ja nie miałam żadnego plamienia, ale mam uplawy i cały czas chodzę sprawdzać czy to nie krew i już mnie to zaczyna męczyć ( za dużo myślę o tym wszystkim)
 
Ja nie miałam żadnego plamienia, ale mam uplawy i cały czas chodzę sprawdzać czy to nie krew i już mnie to zaczyna męczyć ( za dużo myślę o tym wszystkim)
Mam dokładnie to samo. Po każdym korzystaniu z toalety sprawdzam czy nie krwawię. Najgorszy był dzień kiedy miałam dostać @ i ten strach, że mimo pozytywnego testu ten okres przyjdzie.
 
Dziewczyny mam to samo!!! Ciągle sprawdzam czy nie mam plamienia! Ale nie możemy dać się zwariować, trzeba być dobrej myśli! Najważniejsze teraz abyśmy były spokojne i dały się fasolkom rozwijać:)
 
Wspaniale:)
Dziewczyny a mialyscie jakieś plamienia? Bo ja dziś miałam kilka godzin temu takie delikatne brunatne i ja razie nic więcej ale jestem trochę wystraszona
Mustbe, najlepiej udaj się do lekarza. Każde plamienie może oznaczać co innego w innej ciąży. Ja miałam plamienie w poprzedniej ciązy i od razu udałam się do lekarza i dostałam luteinę mimo, że ciąża nie była zagrożona.
 
reklama
Luteine biorę codziennie od dnia inseminacji
Mustbe, najlepiej udaj się do lekarza. Każde plamienie może oznaczać co innego w innej ciąży. Ja miałam plamienie w poprzedniej ciązy i od razu udałam się do lekarza i dostałam luteinę mimo, że ciąża nie była zagrożona.
 
Do góry