reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Cześć dziewczyny, mogę tu z Wami poczekać? Ja narazie jestem 7dpo więc będę testować w przyszłym tygodniu ale udało mi sie wyhaczyc owulke więc może się uda. Ja jestem po dwóch poronieniach, pierwsze w grudniu 18 a teraz jeszcze nie dostałam pierwszej miesiączki. Trzymam kciuki za nas wszystkie!
Cześć UKmama, mam nadzieję, że tym razem się uda :)
 
reklama
Tak, beta 14 dpo była na poziomie 12 i nie urosła więcej. Po 5 dniach zaczęłam krwawić. Więc to była baaardzo wczesna ciąża. :(
Dziewczyny ciągle mam od wczoraj to plamienie ciągle brunatne, jets tego niewiele ale jest. Lekarz zwiększył dawkę luteiny. Dziś badalam betę wyszło 322 (w piątek było koło 75).
Wizyte mam w sobote. Lekarz sugeruje ciąże biochemiczna. Wiem że to głupie pytanie ale myślicie że to przesądzone? A do soboty jeszcze tyle czasu
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ciągle mam od wczoraj to plamienie ciągle brunatne, jets tego niewiele ale jest. Lekarz zwiększył dawkę luteiny. Dziś badalam betę wyszło 322 (w piątek było koło 75).
Wizyte mam w piątek. Lekarz sugeruje ciąże biochemiczna. Wiem że to głupie pytanie ale myślicie że to przesądzone? A do soboty jeszcze tyle czasu
Mustbe, a nie masz szansy isc do lekarza nawet do innego? Według mnie tylko lekarz może stwierdzić na podstawie badania co się dzieje.
 
Dziewczyny ciągle mam od wczoraj to plamienie ciągle brunatne, jets tego niewiele ale jest. Lekarz zwiększył dawkę luteiny. Dziś badalam betę wyszło 322 (w piątek było koło 75).
Wizyte mam w sobote. Lekarz sugeruje ciąże biochemiczna. Wiem że to głupie pytanie ale myślicie że to przesądzone? A do soboty jeszcze tyle czasu
U mnie przy ciąży biochemicznej beta się po prostu zatrzymała i dopiero po kilku dniach zaczęłam plamić ale to żywą krwią. Ładnie beta u Ciebie urosła mimo wszystko więc nie jest to przesądzone. Najlepiej iść do innego lekarza jeszcze i zapytać co myśli i może zleci Ci więcej badań. Dobrze że masz zwiększoną dawkę luteiny. Może sprawdź betę jeszcze raz za dwa dni. Na USG jeszcze nic raczej by nie było widać. Postaraj się nie denerwować bo to na pewno nie pomaga. Trzymam kciuki żeby było dobrze.
 
Ciężko teraz szybko znaleźć innego lekarza bo długi weekend
W którym dniu od spodziewanej miesiączki zaczęłaś krwawi? Cz w biochemicznej plamienie ma kolor żywej krwi?

U mnie przy ciąży biochemicznej beta się po prostu zatrzymała i dopiero po kilku dniach zaczęłam plamić ale to żywą krwią. Ładnie beta u Ciebie urosła mimo wszystko więc nie jest to przesądzone. Najlepiej iść do innego lekarza jeszcze i zapytać co myśli i może zleci Ci więcej badań. Dobrze że masz zwiększoną dawkę luteiny. Może sprawdź betę jeszcze raz za dwa dni. Na USG jeszcze nic raczej by nie było widać. Postaraj się nie denerwować bo to na pewno nie pomaga. Trzymam kciuki żeby było dobrze.
 
Ostatnia edycja:
Ciężko teraz szybko znaleźć innego lekarza bo długi weekend
W którym dniu od spodziewanej miesiączki zaczęłaś krwawi? Cz w biochemicznej plamienie ma kolor żywej krwi?
4 dni później. Z tym że tak jak beta wyszła w dniu spodziewanej miesiączki 12 to taka już została. Podobno najbardziej niebezpieczne jest plamienie żywą krwią.
Niektóre kobiety mają plamienia na początku ciąży nawet do 12 tygodnia sama znam kilka przypadków. Jednak było to pod kontrolą lekarza który kazał się bardzo oszczędzać i brać luteinę. Bardzo ważne jest teraz to żeby iść do lekarza ewentualnie czekać i w środę albo nawet jutro powtórzyć betę skoro już masz zwiększoną dawkę luteiny. Jutro powinien Cię jakiś lekarz przyjąć bo sama jutro idę do lekarza. Tylko że prywatnie. W pierwszej ciąży miałam plamienie implantacyjne które było bardzo delikatne ale trwało 3 dni mimo wszystko. Który masz dzień po owulacji?
 
reklama
Ja miałam inseminacje 10 kwietnia
U mnie nie ma krwi (przynajmniej na razie) tylko brunatne-brązowa barwa i nie jest gęsta bardziej jak woda. Czytalam że przy CB przyrosty bety są nawet kilka dni po pronieniu. Spotkalyscie się z tym?

4 dni później. Z tym że tak jak beta wyszła w dniu spodziewanej miesiączki 12 to taka już została. Podobno najbardziej niebezpieczne jest plamienie żywą krwią.
Niektóre kobiety mają plamienia na początku ciąży nawet do 12 tygodnia sama znam kilka przypadków. Jednak było to pod kontrolą lekarza który kazał się bardzo oszczędzać i brać luteinę. Bardzo ważne jest teraz to żeby iść do lekarza ewentualnie czekać i w środę albo nawet jutro powtórzyć betę skoro już masz zwiększoną dawkę luteiny. Jutro powinien Cię jakiś lekarz przyjąć bo sama jutro idę do lekarza. Tylko że prywatnie. W pierwszej ciąży miałam plamienie implantacyjne które było bardzo delikatne ale trwało 3 dni mimo wszystko. Który masz dzień po owulacji?
 
Do góry