reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny mam dziwne spinanie się brzucha. Nie pamiętam tego z poprzedniej ciąży. Brzuch mi się spina i jest twardy. Dopiero jak dłużej poleze to się trochę uspokaja. Czy wy tez tak macie?
 
Daje skierowania na USG można wykonać u niego. Ale dodatkowo na każdej wizycie sprawdzał na USG czy bije serduszko bez wydruków bez opisów tak po prostu dla mnie samej.

Umówiłam Się do niego, niestety pierwszy wolny termin dopiero za miesiąc, ale cóż zrobić.
 
Ja wczoraj miałam mega nerwowa sytuację.. jakbym szału z nerwów dostała.. brzuchol mnie później strasznie bolał. Bardzo się boje, że przez to coś się Fasoli stało :(
 
reklama
Do góry