reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Dzisiaj ze spaniem chyba ogólnie jest tragedia [emoji42] ja jak narkolepsja, co chwilkę na łóżeczko i 15 min drzemka [emoji28] albo wychodzę na dwór żeby nie spać bo w nocy zaś nie będę mogła spać. Troszkę powyrywalam dzisiaj trawę i chwasty które wyrosły w kostce brukowej, a chłopaki teraz pryskają randapem i zasypuja świeżym piaskiem. Także wiosna pełną parą nawet w ciazy na śpiocha [emoji28][emoji28]
 
Dzisiaj ze spaniem chyba ogólnie jest tragedia [emoji42] ja jak narkolepsja, co chwilkę na łóżeczko i 15 min drzemka [emoji28] albo wychodzę na dwór żeby nie spać bo w nocy zaś nie będę mogła spać. Troszkę powyrywalam dzisiaj trawę i chwasty które wyrosły w kostce brukowej, a chłopaki teraz pryskają randapem i zasypuja świeżym piaskiem. Także wiosna pełną parą nawet w ciazy na śpiocha [emoji28][emoji28]
Podobno Randap jest bardzo szkodliwy i rakotworczy :/
 
Jejku ja też już chcę na wizytę [emoji7]
Ja chyba tez w pn polece. Nie wytrzymam 2 tyg
Dzisiaj ze spaniem chyba ogólnie jest tragedia [emoji42] ja jak narkolepsja, co chwilkę na łóżeczko i 15 min drzemka [emoji28] albo wychodzę na dwór żeby nie spać bo w nocy zaś nie będę mogła spać. Troszkę powyrywalam dzisiaj trawę i chwasty które wyrosły w kostce brukowej, a chłopaki teraz pryskają randapem i zasypuja świeżym piaskiem. Także wiosna pełną parą nawet w ciazy na śpiocha [emoji28][emoji28]
A wez nic rundapem nie psikaj !!!!
Podobno Randap jest bardzo szkodliwy i rakotworczy :/
nie podobno tylko na 100% !!!
Sprawy przegrali kolejne. Wyplacają grube miliony odszkodowan za przyczynienie sie do raka. A pozwy nadal splywają
 
Wy serio z tym randapem? U nas pola dookola, wiec jak podpalaja na wiosne, to musimy wokol domu metr-dwa psikac nim, ze w razie pozaru zeby do plotu nie doszlo.
 
Ja chyba tez w pn polece. Nie wytrzymam 2 tygA wez nic rundapem nie psikaj !!!!
nie podobno tylko na 100% !!!
Sprawy przegrali kolejne. Wyplacają grube miliony odszkodowan za przyczynienie sie do raka. A pozwy nadal splywają
Moi dziadkowie dostali białaczki bo przez lata psikali tym gównem pole. Koleżanki ojciec rolnik to samo...
 
reklama
Ja pierdacze... to mnie teraz zaskoczyłyście... nie miałam zielonego pojęcia o tym. Kurde, a mamy studnie (nie mamy kanalizacji), ale w sumie dość daleko od miejsc, gdzie bylo psikane.
 
Do góry