reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Już po, tym razem też nie dostałam zdjęcia. Badanie trwało nawet nie 5 min, lekarz nieprzyjemny, zdenerwował mnie aż mnie głowa rozbolala. W komentarzach napisał- układ kielichowo-miedniczkowy nerki lewej 4mm. dzwonilam do mojej lekarki, powiedziała żeby się nie denerwować bo chłopcy mogą mieć poszerzona nerke nawet do 1cm. Dziewczyny czy slyszalyscie coś o tym? Jak U Was to wygląda?
U nad na 2 prenatalnym wyszlo ze bd chlopak tez nic takiego nie mowila ani nie mam wpisane w karte. Ale najwazniejsze ze 2 osoba potrafila sie okreslic i na szczescie wsystko dobrze
 
Nic nie wytłumaczył, ani słowa...

Dlatego, że gdyby cokolwiek powiedział musiałby wziąć za to odpowiedzialność. A on nie jest twoim lekarzem, jest tylko lekarzem wykonującym badanie. I wynik też jest dla prowadzącego. To bardzo smutne, bo w zależności od humoru traktują nas jak obiekt. Mój Lekarz od prenatalnych stwierdził że pomiar wymaga skupienia i nie będzie omawiał tego co widzi. Masz wynik - on zrobił swoje. A potem niektórzy dziwią się, że ludzie nie popierają strajku
 
Okolice pipci też tym kremem?

Biegunka i siczki czerwone, to na bank buraki. Też mnie nie raz do zawału niemal doprowadziły. A w jakiej postaci jadłaś jeśli można wiedzieć, chętnie rozrzedziłabym moją kupkę ;)
Pamiętam jak kupiłam dziecku na odpuście tego "węża" żelka gumowego do jedzenia, był niebieski, a następnego dnia dziecko mi robi zieloną kupę. Zapomniałam o wężu i też myślałam, że zejdę.

Nie. A już widzę jak wyłażą mi moje oryginały ;P
Sok burak z jabłkiem wyciskany w sokowirowce :-)
 
Dziewczyny, nie pamiętam dokładnie, ale któraś z was miała w ciąży kontakt z dentysta, kojarzy mi się że w grę wchodziła zgorzel czy cus. Mi dziś dent rozwierciła zęba (żadnego ubytku nie było, ale p objawach doszła co i jak) i założyła opatrunek. Ząb do leczenia kanałowego. W ciąży spokojnie można, tylko pod mikroskopem, bez zdjęcia. Znieczulenie zeszło, boli jak fix pół szczęki :-( :(
 
Dziewczyny, nie pamiętam dokładnie, ale któraś z was miała w ciąży kontakt z dentysta, kojarzy mi się że w grę wchodziła zgorzel czy cus. Mi dziś dent rozwierciła zęba (żadnego ubytku nie było, ale p objawach doszła co i jak) i założyła opatrunek. Ząb do leczenia kanałowego. W ciąży spokojnie można, tylko pod mikroskopem, bez zdjęcia. Znieczulenie zeszło, boli jak fix pół szczęki :-( :(
Współczuję. A przyłożenie do szczęki mrożonki nie pomoże troszkę ?
 
reklama
Hej dziewczyny dawno mnie tu nie było ale ciągła bieganina praca, dom, dzieci... nie mam na nic czasu..........
ogólnie u mnie ok ale wyniki badań wychodzą różnie jak nie tsh za wysokie to zaś morfologia do bani..
a dzisiaj robiłam test obciążenia glukozą i załamka
na czczo 155 norma do 99'
po 2h 126 norma do 140

czy któraś miała tak? orientujecie się co to oznacza? nie wytrzymam do wizyty ;(
 
Do góry