reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

@Celia89 Aż zazdroszczę, bo mi zęby strasznie się popsuły w ciąży, będę miała co leczyć ale to po ciąży.
@wesola_mamusia I jak dałaś radę? Ja w sobotę mam glukoze :-/
@otherside mój synuś w 23+5 ważył 709g.

No i u Nas pogoda od kilku dni masakryczna. Typowa jesień, ale ta gorsza, deszczowa ..
Ja chodzę w ciąży normalnie do dentysty. Z synem też chodziłam poleczylam sobie wszystkie żeby, póki co mam spokój.
 
reklama
Ja chodzę w ciąży normalnie do dentysty. Z synem też chodziłam poleczylam sobie wszystkie żeby, póki co mam spokój.
Ja tez chodze do dentysty. Bylam w ciazyw zeierpniu. Teraz ide w listopadzie i na razie nie bd brala kolejnych terminów. Do mojego dentysty sie czeka 3-4 miesiące prywatnie :D jeszcze zostawiam tam resztki wypłaty :(
 
Jak czujecie ruchy dziecka? Ja ostatnio oprócz "normalnych" płynnych, jeżdżenia, kopania mam takie dziwne szarpania, jakby się mucha w sieć złapała. Idę za tydzień do ginekologa to go zapytam o to, z tego co szukałam po forach część dzieci tak ma i się rodzą zdrowe, znowu niektórzy straszą że się owinęło pępowiną, z tym że ja czuję że się później uspokaja i normalnie się rusza.

Zapisałam mojego dwulatka do laryngologa na uwaga... Nigdy byście nie zgadły- godzina 11.12!! Trzy razy pytałam czy na pewno 11.12 a nie 11.20? Czyżby z braku personelu w ochronie zdrowia wizyty u specjalistów trwały DWIE minuty? :D idę 22.10 więc termin szybki, może to taki sposób na skracanie kolejek :D :D :D

Troszkę Wam zazdroszczę zdjęć z USG. Ja twarz małego widziałam ostatnio na połówkowym. Na kontrolnych mam jedynie zdjęcia pokazujące obwód brzucha, głowy, długość kości udowej i kieszonkę wód płodowych.
 
Fajnie Wam że na kazdej wizycie poznajcie wagę dziecka, ja ostatnie dane mam z połówkowych, a następne z usg iii trymestru . Moja gin robi USG zawsze ale nic nie mierzy.
Ta zima 2012/2013 to jakas długa była :p pamiętam 1.04 wypadał smigus dyngus zamiast wody mozna bylo się sniezkami rzucać :D
 
Ja chodzę w ciąży normalnie do dentysty. Z synem też chodziłam poleczylam sobie wszystkie żeby, póki co mam spokój.
Tak tylko ja biorę leki na rozrzedzenie krwi i się trochę boję.
Po drugie 4 wcześniejsze ciaze straciłam dlatego boję się nawet niby tego bezpiecznego znieczulenia A bez znieczulenia nie dam rady.
 
Tak tylko ja biorę leki na rozrzedzenie krwi i się trochę boję.
Po drugie 4 wcześniejsze ciaze straciłam dlatego boję się nawet niby tego bezpiecznego znieczulenia A bez znieczulenia nie dam rady.

Hmn. Mi ostatnio przy kanałowym powiedziała że znieczulenie można, ale po lekach na rozrzedzenie też miałabym opór. Zostaje podtlenek, gaz rozweselajacy.
Ja miałam wszystkie poleczone a i tak wyszło zapalenie miazgi pod plomba. Tu już nie zaczekasz bo grozi powikłaniami ciąży. Zęby w ciąży lecą, to prawda
 
reklama
Hmn. Mi ostatnio przy kanałowym powiedziała że znieczulenie można, ale po lekach na rozrzedzenie też miałabym opór. Zostaje podtlenek, gaz rozweselajacy.
Ja miałam wszystkie poleczone a i tak wyszło zapalenie miazgi pod plomba. Tu już nie zaczekasz bo grozi powikłaniami ciąży. Zęby w ciąży lecą, to prawda
A jak to się objawia ? Mi to raczej dziurki się porobily i jeden się ukruszyl. Poczekam jeszcze, po porodzie zacznę leczyć, maleństwo ważniejsze.
 
Do góry