reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Ja po wizycie na sor, koczkodan zyje. Ma 1 kg. Dzis 26 tc. Nogi ma zwarte nie pokarze co tam ma :) a ja to w sumie malo ich interesuje xD boli mnie jak, nie wiem co. Cuz, wazne ze przepływy dobre, wody sie nie sącza. Oczywiście dostalam 3x wyklad jak moge nie czuc ruchów dziecka i co to obrzeki tłuszczowe. Polozna mi mowila ze jest gruba i ona czula od 20 tc. Gratuluję, czuje sie chyba gorsza. Bo jak bym w cyrku byla co najmniej. Ale u nas sor ginekologiczny spoko ok 1.5 godziny mi Zajęło badanie przez pochwe, usg przez powłoki brzuszne i wywiad u poloznych.
 
reklama
Ja po wizycie na sor, koczkodan zyje. Ma 1 kg. Dzis 26 tc. Nogi ma zwarte nie pokarze co tam ma :) a ja to w sumie malo ich interesuje xD boli mnie jak, nie wiem co. Cuz, wazne ze przepływy dobre, wody sie nie sącza. Oczywiście dostalam 3x wyklad jak moge nie czuc ruchów dziecka i co to obrzeki tłuszczowe. Polozna mi mowila ze jest gruba i ona czula od 20 tc. Gratuluję, czuje sie chyba gorsza. Bo jak bym w cyrku byla co najmniej. Ale u nas sor ginekologiczny spoko ok 1.5 godziny mi Zajęło badanie przez pochwe, usg przez powłoki brzuszne i wywiad u poloznych.

No fantastyczny z tym niepokazywaniem.
Najważniejsze, że ok. A ty się tam babo oszczędzaj. Bez upadków proszę :-)
 
Ja po wizycie na sor, koczkodan zyje. Ma 1 kg. Dzis 26 tc. Nogi ma zwarte nie pokarze co tam ma :) a ja to w sumie malo ich interesuje xD boli mnie jak, nie wiem co. Cuz, wazne ze przepływy dobre, wody sie nie sącza. Oczywiście dostalam 3x wyklad jak moge nie czuc ruchów dziecka i co to obrzeki tłuszczowe. Polozna mi mowila ze jest gruba i ona czula od 20 tc. Gratuluję, czuje sie chyba gorsza. Bo jak bym w cyrku byla co najmniej. Ale u nas sor ginekologiczny spoko ok 1.5 godziny mi Zajęło badanie przez pochwe, usg przez powłoki brzuszne i wywiad u poloznych.
Dobrze, że z dzieckiem OK :) Odpoczywaj, aby ból szybko przeszedl:)Nie jesteś gorsza tylko wyjątkowa:)
 
Dziewczyny, czy ma któraś problemy z rwą kulszową? U mnie jest tragedia, w nocy spać nie mogę bo rwie (obie nogi+pośladki) ale najgorsze jest wstawanie na siku. Wstać, wstanę ale iść to już nie bardzo. Boli jak cholera.Myślałam o kuli bo niedlugo nie dojdę.
Tez mam ten problem, ale tylko momentami. Jak złapie mnie ze trzy razy w tygodniu na kilka minut to nie jest jeszcze taka tragedia. Wtedy nawet ruszyc się nie mogę tak mnie rwie a co dopiero chodzic.
W pierwszej ciąży chodzilam do kinezjoterapeuty, ale mialam wrazenie ze jest gorzej i zaprzestalam. Teraz tez mi proponowal lekarz ale podziękowałam.
Szczęscie ze tylko raz na jakis czas a nie bez przerwy.
W ogole od zawsze mam problem z rwa kulszowa, nawet nie bedac w ciąży.
Chyba nie mialam szczescia trafic na porzadnego kine.
 
Ja w poprzednich ciążach ruchy czułam bardzo. W tych tygodniach co teraz jestem to brzuch mi falował od kopniaków. Teraz czuje głównie kopniaki w kroczu i to tez jak się wieczorem położę. W ciągu dnia cisza. Moj mąż jak położy rękę na brzuchu to nie czuje zreszta ja tez tak przez brzuch nie czuje tylko w środku. Ogólnie dziecko mało ruchliwe jest. Jeśli można to tak nazwać. I nie uważam się za jakiegoś grubasa. BMI mam prawidłowe.
 
Screenshot_20191011_060731_com.gravid.gravid.jpg
 
Hej
Opryszka się chyba dalej nie rozwinie przez szybką reakcję mam małą kropeczka taka, pasta cynkowa ja i cytryna ja traktuje.

Synkowi wczoraj wypadł ząb a ja bez gotówki więc wymyśliłam i zostawiłam mu kartkę od wróżki ze ząbek wzięłam ale było dużo dzieci więc pieniaek przyniesie dziś. Na szczęście uwierzył [emoji23]

Miłego dnia.
 
reklama
Dziewczyny, czy ma któraś problemy z rwą kulszową? U mnie jest tragedia, w nocy spać nie mogę bo rwie (obie nogi+pośladki) ale najgorsze jest wstawanie na siku. Wstać, wstanę ale iść to już nie bardzo. Boli jak cholera.Myślałam o kuli bo niedlugo nie dojdę.

Ja mam problem ze stawem krzyżowo-biodrowym. Mam wrażenie, że blokuje mi się lewa strona. Dolna część pleców, pośladek i udo. Gin stwierdził, że to macica uciska na staw i trzeba to jakoś przetrwać do porodu.. Porównał to do rwy kulszowej, z tym, że ponoć przy rwie ból promieniuje aż do stopy, a u mnie się zatrzymuje na udzie :-( :(. Ostatnim czasem miałam spokój, ale od dwóch dni znowu mi doskwiera. Najgorzej jest wstać z łóżka, bądź schylić się po coś.. Mam nadzieję, że wraz z porodem problem zniknie :)
 
Do góry