reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Hej :) dziś kurier przywiózł paczkę z gemini, więc torbę do szpitala dla siebie w zasadzie moge pakować :p dla dziecka z rzeczy potrzebnych do szpitala raczej też wszystko mam, no oprócz kombinezonu na wyjście..Ale musze najpierw poprać. Kiedy planujecie pakować torby?
Ale sie ochlodzilo .. Wyszłam z synkiem na spacer i trochę zmarzłam, rozpieściła nas ta pogoda w październiku :p
Czekamy na info co do zamkniecia grupy :)
 
Hej :) dziś kurier przywiózł paczkę z gemini, więc torbę do szpitala dla siebie w zasadzie moge pakować [emoji14] dla dziecka z rzeczy potrzebnych do szpitala raczej też wszystko mam, no oprócz kombinezonu na wyjście..Ale musze najpierw poprać. Kiedy planujecie pakować torby?
Ale sie ochlodzilo .. Wyszłam z synkiem na spacer i trochę zmarzłam, rozpieściła nas ta pogoda w październiku [emoji14]
Czekamy na info co do zamkniecia grupy :)
Bylo zgłoszone. Trzeba wybaczyc poślizg glownej admince bo ma duzo pracy. Ponaglanie nie jest konieczne.
 
Naskrobane [emoji14] w sumie ja wiecznie siedzę przy komputerze lub na komórce więc jak dostanę jakąś odp. to mogę was poinformować na bieżąco.
W kwestii zamkniętej grupy wszystko zostało znacznie wcześniej ustalone. Ale jak rozumiem zgłaszasz swoją zamkniętą grupe ?
 
Hej :) dziś kurier przywiózł paczkę z gemini, więc torbę do szpitala dla siebie w zasadzie moge pakować :p dla dziecka z rzeczy potrzebnych do szpitala raczej też wszystko mam, no oprócz kombinezonu na wyjście..Ale musze najpierw poprać. Kiedy planujecie pakować torby?
Ale sie ochlodzilo .. Wyszłam z synkiem na spacer i trochę zmarzłam, rozpieściła nas ta pogoda w październiku :p
Czekamy na info co do zamkniecia grupy :)
Czy moglabys podesłac jakiś spis zamówienia . Bo tez będę zamawiać i było by łatwiej jak się u kogoś podejrzy :)
 
reklama
Do góry