reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

@Buba88 jak tam z ruchami twojego maleństwa? Moja dziś mega spokojna...
Ale kopie czasem? Mam wlasnke tak samo,dziś z rana mnie kopał,pozniej juz słabo, ale pol nocy wczoraj szalal wiec sobie to tlumacze tym ze sie zmeczyl i spi pewnie;) zauwazylam ze ma takie swoje fazy czasem kopie non stop a pozniej kilka dni spokony jest. Poza tym juz po 32 tygodniu to ja troszke inaczej go czuje,juz nie takie kopniaki tylko bardziej takoe falowanie i wypychanie jakby mial malo miejsca. A
 
reklama
Ale kopie czasem? Mam wlasnke tak samo,dziś z rana mnie kopał,pozniej juz słabo, ale pol nocy wczoraj szalal wiec sobie to tlumacze tym ze sie zmeczyl i spi pewnie;) zauwazylam ze ma takie swoje fazy czasem kopie non stop a pozniej kilka dni spokony jest. Poza tym juz po 32 tygodniu to ja troszke inaczej go czuje,juz nie takie kopniaki tylko bardziej takoe falowanie i wypychanie jakby mial malo miejsca. A
Coś tam trochę tak ale szału nie ma jak zwykle z reszta. Ale pisałam już ciagle była głowa w dół a na wizycie się okazalo ze zmieniła pozycje na głowa do góry a ja tego nie zarejestrowałam. To jest najciekawsze. No i ja tez czuje raczej takie przesuwanie a nie kopniaki.
 
Mi z OM wychodzi 06.01.2020 r. A z ostatniego usg 26.12.2019 r. Tez duzy rozjazd. Ciekawa jestem co wyjdzie w nastepnym tygodniu ;)
Tak czy owak licze na porod w nowym roku kalendarzowym - jakos mi sie nie spieszy ;)
Jak na usg III trymestru zapytałam lekarza o termin porodu, bo na usg wyszło 18 grudzień, czyli 2 tygodnie wcześniej niż z OM, to lekarz powiedział, że teraz na każdym usg będzie inna data i aby się nią nie sugerować i aby trzymać się daty z pierwszych usg, czyli między 8-12 tygodniem.
 
Ja sie obawiam, ze w okresie okoloswiatecznym to w szpitalu moze byc problem z personelem. Moze xle mysle?
Na porodówkach utrzymują ilość personelu w święta. Zmniejszają na innych oddziałach, bo w święta i długie weekendy ludzie magicznie zdrowieją ;) Dziecku w brzuchu raczej ciężko wytłumaczyć, że są święta i ma poczekać aż się skończą;)
 
Ale kopie czasem? Mam wlasnke tak samo,dziś z rana mnie kopał,pozniej juz słabo, ale pol nocy wczoraj szalal wiec sobie to tlumacze tym ze sie zmeczyl i spi pewnie;) zauwazylam ze ma takie swoje fazy czasem kopie non stop a pozniej kilka dni spokony jest. Poza tym juz po 32 tygodniu to ja troszke inaczej go czuje,juz nie takie kopniaki tylko bardziej takoe falowanie i wypychanie jakby mial malo miejsca. A
A mój potrafi kopać całą noc i cały dzień ;) Nie wiem kiedy on śpi;)Chyba po porodzie będę miała niezłą jazdę;)
 
reklama
Na porodówkach utrzymują ilość personelu w święta. Zmniejszają na innych oddziałach, bo w święta i długie weekendy ludzie magicznie zdrowieją ;) Dziecku w brzuchu raczej ciężko wytłumaczyć, że są święta i ma poczekać aż się skończą;)

Nie utrzymują ilosci personelu... Jestem w szpitalu i same położne mi mówiły, ze w święta i długie weekendy jest tylko jeden lekarz na porodówce i jeden na położniczym. To samo z położnymi. Były 2 przez cały dzień wczoraj.
 
Do góry