reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Ja też po wizycie. Mój „mały” waży już 3600, zapis ktg idealny i tyle wiem. Nie badał mnie na fotelu🤔 Trochę wydaje mi się to dziwne.. Nie powinien sprawdzić np. szyjki? 39+1tc
Powinien, koniecznie 🤔 na tym etapie już jakieś rozwarcie może być 🤔 a nawet jeśli nie, to po prostu powinien sprawdzić jak ma się szyjka itp.
 
No właśnie...stwierdził że na ktg nie widać czynności skurczonej więc nie ma potrzeby badania. Za tydzień znowu mam przyjść, to będzie 1 dzień po terminie. Chyba nie zostanie mi nic innego jak na siłę wdrapać się na fotel😉
 
[GROUP=][/GROUP]
No właśnie...stwierdził że na ktg nie widać czynności skurczonej więc nie ma potrzeby badania. Za tydzień znowu mam przyjść, to będzie 1 dzień po terminie. Chyba nie zostanie mi nic innego jak na siłę wdrapać się na fotel😉
Albo ewentualnie zgłosić się na badanie do innego 🤔 ja dziś fartem załapałam się do mojej ginekolog na wizytę ponadplanową a awaryjnie umówiłam się do innego lekarza właśnie żeby móc wszystko sprawdzić i mieć pojęcie co dalej robić.
 
No właśnie...stwierdził że na ktg nie widać czynności skurczonej więc nie ma potrzeby badania. Za tydzień znowu mam przyjść, to będzie 1 dzień po terminie. Chyba nie zostanie mi nic innego jak na siłę wdrapać się na fotel😉
Dziwne że Cię nie przebadał... Ja jak tylko wchodzę do gabinetu to moja każe mi wskakiwać na fotel zanim przejdziemy na usg.
Jutro mam wizytę, ciekawe jak tam klocek rośnie :)
 
Mój mnie nie bada na fotelu z racji pessara, ale jak zgłaszałem że miałam skurcze to mimo krążka zerkał zobaczyć czy się nie przesunął, czy rozwarcia nie ma. Teraz będzie pobierał wymaz na posiew to zapewne też zerknie.
A później to już sama będę go zaczepiać jakby sam nie proponował 🤣
 
reklama
Ja dziś po drugim KTG. Tydzień do terminu ale lekarz po USG zapytał czy nie decydujemy się na wywołanie :)
7 dni po terminie sie wywołuje.
Jak nie ma wskazan medycznych np.niewydolnosc lozyska, to nie ma najmniejszego sensu wczesniej rodzic.
Jeden dzien w brzuszku to wiecej niż tydzień po tej stronie. Wiec niech sobie lepiej tam siedzi
 
Do góry