reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Hmm, może któraś z Was mi pomoże postawić diagnozę? Właśnie postanowiłam wziąć kąpiel i po nodze poplynela mi taka wodnista bardzo wyraźnego białego koloru wydzielina. Myślałam że to czop, ale on powinien być raczej zbity, potem pomyślałam że może jednak wody plodowe zaczęły się sączyc, ale czy mogą być aż tak białe?
Obstawiam śluz, bo nie raz mi coś poleci jak wchodzę pod prysznic czy w czasie toalety. Bez wkładek od dawna nie mogę się ruszyć 😉
 
reklama
Nic. W nocy co prawda męczyły skurcze ale teraz cisza. Dzisiaj dokładnie mam termin, jutro wizyta u gin i ktg. Jestem cała obolała i pierwszy raz czuję że naprawdę mam już trochę dość.
Do tego u nas ferie, więc dzieci w domu i mam wyrzuty sumienia bo co roku wyjeżdżaliśmy a teraz pierwszy raz siedzimy w domu i czekamy. Pogoda do niczego, nie wiem już co wymyślić. Nie mam siły na nic.
No to się wyżaliłam😕
 
reklama
A ja się zastanawiam kiedy uznać ciążę za "po terminie" bo termin z om to 16.01 a z usg 23.01 I kiedy udać się do szpitala?
Ja bym udała się 16 na ktg. Mój lekarz kazał mi się stawić na ktg właśnie w dniu wypadającym z om, a potem myśli się, co dalej. Kolejne wizyty i lekarza, skierowanie do szpitala, np. na wywoływanie itp
 
Do góry