reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Mój lekarz liczy termin wg om, a jak do tego czasu nie urodzę to do szpitalna mam się udać po tygodniu. Na ta chwile co tydzień ktg.
 
reklama
Trzymałabym się terminu z OM jeśli cykle były regularnie. U mnie termin OM wogole nie jest brany pod uwagę że wzgl na bardzo nieregularne cykle i termin mam wliczony na podstawie 2 pierwszych USG.
 
Cześć Dziewczyny, jestem tegoroczną majóweczką lub czerwcówką, zależy kiedy mała będzie chciała wyjść na świat 😂
Mam do was pytanie a bardziej prośbę o pomoc. To moja pierwsza ciąża i pierwsza w rodzinie od 18 lat, nie bardzo wiem co mogłabym już kupić dla małej. Co jest waszym zdaniem najbardziej potrzebne, może macie jakąś listę rzeczy ' must have', nie chodzi mi o typowe, wózek, przewijak wanienka. Ubranka planujemy kupić dopiero w połowie kwietnia. Ale za wyprawkę dla malucha i torbę do szpitala nie wiem jak się zabrać. Mogę liczyć na waszą pomoc? 🙂
 
No ja też dostanę oksy jak nie urodzę do poniedzialku
Jeśli mam wizytę u ginekologa w poniedziałek, a termin tak jak wyżej pisałam mam tak jak Ty, to zgłosić się dzisiaj na KTG do szpitala czy czekać na wizytę u lekarza? Nie potrzeba żadnego skierowania do szpitala? I zgłaszać się normalnie do Izby przyjęć? Ehh jestem taka niedoinformowana...
 
reklama
Do góry