reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Jeśli mam wizytę u ginekologa w poniedziałek, a termin tak jak wyżej pisałam mam tak jak Ty, to zgłosić się dzisiaj na KTG do szpitala czy czekać na wizytę u lekarza? Nie potrzeba żadnego skierowania do szpitala? I zgłaszać się normalnie do Izby przyjęć? Ehh jestem taka niedoinformowana...
U mnie to wyglądało tak, że lekarz kazała mi się zgłosić w dzień terminu porodu do szpitala na sor położniczy/izbę przyjęć i zrobić ktg. Nie dostałam skierowanie więc musiałam za ktg zapłacić 40zl. Po badaniu wyniki zobaczył lekarz szpitalny i zapytał na kiedy mam umowianą następna wizytę. Lekarz prowadząca moja ciążę po paru dniach podjęła decyzję, że wypisuje mi skierowanie do szpitala ze względu na "małowodzie" i ciążę po terminie. W czwartek mnie położyli a w piątek miałam wywoływany poród.
 
reklama
Dziewczyny, dzisiaj urodził się nasz synek😍
3780g, 56cm
Wczoraj w ciągu dnia nagle chlusnęłu mi wody, przespałam noc w szpitalu bo skurcze które początkowo były uspokoiły się. Dzisiaj o 7 oksy i poszło błyskawicznie, od 10:30 jesteśmy już w komplecie🙂
Życzę szybkich porodów następnym Styczniówkom😉
 
Dziewczyny, dzisiaj urodził się nasz synek😍
3780g, 56cm
Wczoraj w ciągu dnia nagle chlusnęłu mi wody, przespałam noc w szpitalu bo skurcze które początkowo były uspokoiły się. Dzisiaj o 7 oksy i poszło błyskawicznie, od 10:30 jesteśmy już w komplecie🙂
Życzę szybkich porodów następnym Styczniówkom😉
Gratulacje!
 
Dziewczyny, dzisiaj urodził się nasz synek😍
3780g, 56cm
Wczoraj w ciągu dnia nagle chlusnęłu mi wody, przespałam noc w szpitalu bo skurcze które początkowo były uspokoiły się. Dzisiaj o 7 oksy i poszło błyskawicznie, od 10:30 jesteśmy już w komplecie🙂
Życzę szybkich porodów następnym Styczniówkom😉
Dziękujemy, oby się spełniło ;)
Gratuluje bardzo! ;) 💕 🎉
 
reklama
Do góry