reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Byłam dzisiaj u ginekologa, myślałam że mam już chociaż małe rozwarcie, a tu nic. Dziecko bardzo nisko, szyjka bardzo skrócona ale zero rozwarcia. Po badaniu aż do teraz okropnie boli mnie podbrzusze i promieniuje na nogi. Jeśli do piątku nic się nie zdarzy, to mam się zjawić w szpitalu. Mam jednak małą nadzieję, że coś się ruszy...
 
reklama
Gratuluje wszystkim rozpakowanym.
Dziewczyny kiedy wyszlyscie na 1spacer?
Ja mam dzieci z lata wiec odrazu wychodziłam, teraz z 13stycz i nie wiem jak to rozgryźć. Położna wspominała zeby powerandowac ale nie mam zamiaru chlodzic calego domu przy otwartym na szerokosc oknie .Dlatego myślę czy bd ok jak wyjdziemy do altanyna 10min .
Malutki obecnie ma 8dni .
 
Gratuluje wszystkim rozpakowanym.
Dziewczyny kiedy wyszlyscie na 1spacer?
Ja mam dzieci z lata wiec odrazu wychodziłam, teraz z 13stycz i nie wiem jak to rozgryźć. Położna wspominała zeby powerandowac ale nie mam zamiaru chlodzic calego domu przy otwartym na szerokosc oknie .Dlatego myślę czy bd ok jak wyjdziemy do altanyna 10min .
Malutki obecnie ma 8dni .
Nam położna powiedziała, że możemy wychodzić od razu i nie czekać, bo pogoda piękna, słońce, lekko mroźno bez wiatru. Podobno to idealna pogoda dla dziecka. My wyszliśmy pierwszy raz 5 dnia na około 15 min i od tego czasu wychodzimy codziennie i wydłużamy stopniowo czas. Dziecko z 10 stycznia. Myślę, że nie ma co panikować i śmiało wychodzić. Dziś sobie odpuszczamy, bo jest u nas okropny wiatr.
 
Gratuluje wszystkim rozpakowanym.
Dziewczyny kiedy wyszlyscie na 1spacer?
Ja mam dzieci z lata wiec odrazu wychodziłam, teraz z 13stycz i nie wiem jak to rozgryźć. Położna wspominała zeby powerandowac ale nie mam zamiaru chlodzic calego domu przy otwartym na szerokosc oknie .Dlatego myślę czy bd ok jak wyjdziemy do altanyna 10min .
Malutki obecnie ma 8dni .
My wczoraj wyszłyśmy ze szpitala, a dziś spacer zaliczyłyśmy już
 
Gratuluje wszystkim rozpakowanym.
Dziewczyny kiedy wyszlyscie na 1spacer?
Ja mam dzieci z lata wiec odrazu wychodziłam, teraz z 13stycz i nie wiem jak to rozgryźć. Położna wspominała zeby powerandowac ale nie mam zamiaru chlodzic calego domu przy otwartym na szerokosc oknie .Dlatego myślę czy bd ok jak wyjdziemy do altanyna 10min .
Malutki obecnie ma 8dni .
My dzisiaj werandowaliśmy, czekamy na lepszą pogodę bo na razie strasznie wietrzysko i wychodzimy na prawdziwy spacer🙂 Mały z 16.01
 
reklama
Do góry