reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Kto robi zakupy w rosmanie przez aplikacje?
Chciałam zamówić deserki na potem bo sa w promocjibte rosmanowe po 3,19 z 3,99 ale nie wiem czemu mi nie nalicza tej promocyjnej ceny tylko ta 3 99.
Proszę o pomoc jeżeli ktoś cos wie w tym temacie
A jesteś zarejestrowana w klubie i masz kartę? Promocja jest dla osób posiadających kartę.
Jeśli ja masz to sprawdź czy podpięta jest w aplikacji a cena produktu zawsze jest normalna a rabat odliczony w zamówieniu pod produktami w zakładce szczegóły (czerwona czcionka)
 
reklama
Tak jestem w clubie rosne juz nie raz kupowalam rzeczy .
Inne rzeczy odrazu pokazuje w tanszej cenie ,kaszka ktora jest po 9zl z gr tez mi nalicza po normalnej .
 
Dziewczyny czy biorąc pod uwagę sytuację z koronawirusem szczepienie dzieci? I jeszcze jedno pytanie czy i kiedy w Polsce robicie USG bioderek? Ja robiłam synkowi w 6 tygodniu i było wszystko super. Teraz nigdzie się z nim nie ruszam bo mieszkamy w Mediolanie a tu jest katastrofa z tym wirusem.
 
Dziewczyny czy biorąc pod uwagę sytuację z koronawirusem szczepienie dzieci? I jeszcze jedno pytanie czy i kiedy w Polsce robicie USG bioderek? Ja robiłam synkowi w 6 tygodniu i było wszystko super. Teraz nigdzie się z nim nie ruszam bo mieszkamy w Mediolanie a tu jest katastrofa z tym wirusem.
Szczepienia są wstrzymane. Moja miała mieć pierwsza serię teraz z końcem marca i odwołane. Bioderka także, miała jedynie w 1 tyg życia że wzgl na ułożenie pośladkowe. Za 6 tug wypadała nam z końcem marca wizyta i ja odwołali.
 
Dziewczyny, mialyscie już pierwsza miesiączke? Wygląda normalnie? Ja właśnie dzisiaj miałam jednorazowo bardzo gęsty śluz podbarwiony krwią, ale to na tyle. Zastanawiam się czy to zwiastun miesiączki.
 
Dziewczyny, mialyscie już pierwsza miesiączke? Wygląda normalnie? Ja właśnie dzisiaj miałam jednorazowo bardzo gęsty śluz podbarwiony krwią, ale to na tyle. Zastanawiam się czy to zwiastun miesiączki.
Ja rodzilam 11 stycznia i nadal nie dostałam. Nie byłam na kontroli popołogowej bo akurat na 3 dni przed wizytą zaczęła się akcja z koronawirusem we Włoszech i bałam się jechać. Chyba dobrze zrobiłam bo na oddziale gdzie rodzilam były potem przypadki że mamy były zarażone. Mam nadzieję że wszystko ok i niedługo dostanę.
 
reklama
Do góry