reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Cześć dziewczyny 😀
Dawno mnie tu nie było, widzę, że idzie jadłospis.
Mój młody waży od dawna 10kg i nic mu się nie rusza waga.
Rano musi mieć mleko (modyfikowane, moje mleko miałam tylko 3msc), potem coś skubnie, owoc, czy pomamla chleb z masłem i idzie spać. Potem zupka, czy ukochane ziemniaki z jogurtem nat., Owoce, parówka, czy ogórek zielony, chleb z Almette, ziemniaki z obiadu (zimne z gara), Sandwich z żółtym serem, paluszki itp. placki bananowe, czy naleśniki z dżemem. Ogólnie słabo, bo je to ciągle, a mi się już to nudzi,a innego nie ruszy. Pije herbatki granulowane i sok jabłkowy.
Powiem, że bardzo późno zaczął ząbkować, obecnie na 4 u góry i 4 na dole. W buzi musi mieć albo miękkie albo rozpuszczające się jedzenie.
Co słychać u was?
Bo ja obecnie czekam jeszcze z tydzień i idę na usg, bo na razie nic nie wiem oprócz tego, że mam dwie krechy na teście ciążowym 😅
Gratuluję :)
 
reklama
Cześć dziewczyny 😀
Dawno mnie tu nie było, widzę, że idzie jadłospis.
Mój młody waży od dawna 10kg i nic mu się nie rusza waga.
Rano musi mieć mleko (modyfikowane, moje mleko miałam tylko 3msc), potem coś skubnie, owoc, czy pomamla chleb z masłem i idzie spać. Potem zupka, czy ukochane ziemniaki z jogurtem nat., Owoce, parówka, czy ogórek zielony, chleb z Almette, ziemniaki z obiadu (zimne z gara), Sandwich z żółtym serem, paluszki itp. placki bananowe, czy naleśniki z dżemem. Ogólnie słabo, bo je to ciągle, a mi się już to nudzi,a innego nie ruszy. Pije herbatki granulowane i sok jabłkowy.
Powiem, że bardzo późno zaczął ząbkować, obecnie na 4 u góry i 4 na dole. W buzi musi mieć albo miękkie albo rozpuszczające się jedzenie.
Co słychać u was?
Bo ja obecnie czekam jeszcze z tydzień i idę na usg, bo na razie nic nie wiem oprócz tego, że mam dwie krechy na teście ciążowym 😅
Xd ja to już 2/3 ciąży mam za sobą. Sasasa.
 
Czyli bd wesoło z 3😜
Straszysz, czy pocieszasz? 😁😁
Syn z jajcami jak bochenki. Z 4 razy mi gin potwierdzał Xd
No to już tych wypasionych sukieneczek nie użyjesz 😉😉😋

Ja bym chciała znowu córeczkę, mam pryszcze więc jest nadzieja. Ale łatwiej by było mieć syna, bo ubranka i zabawki już są.
Nie wiem jak powiedzieć rodzicom, bo trochę było spięcia między nami, kiedy byłam w ostatniej ciąży...
Macie jakiś pomysł?
 
reklama
Straszysz, czy pocieszasz? 😁😁

No to już tych wypasionych sukieneczek nie użyjesz 😉😉😋

Ja bym chciała znowu córeczkę, mam pryszcze więc jest nadzieja. Ale łatwiej by było mieć syna, bo ubranka i zabawki już są.
Nie wiem jak powiedzieć rodzicom, bo trochę było spięcia między nami, kiedy byłam w ostatniej ciąży...
Macie jakiś pomysł?
Xd cześć zostawię na 3 ciąże a kuzynka męża rodzi w grudniu więc się nie zmarnuja. Od rozmiaru 80 to po Laurze nie ms co zbierać bo to swinia jedna Xd
 
Do góry