reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2021

Witam! Ja testy robilam wczoraj...5 z niedowierzania. Staralismy sie od listopada, w kwietniu dostalam awans i odpuscilismy staranie na kilka miesiecy do podpisania kolejnej umowy ale jednak w tym "odpuszczonym" miesiacu kwietniu kiedy dalismy sobie spokoj zaskoczylo :) Wg apki 11.01.21 jednak termin u lekarza mam dopiero 27.05 czyli w przyszla srode :) jestesmy przeszczesliwi ❤Zobacz załącznik 1122202

Super ,,gratulacje :)
 
reklama
Witajcie :) Ja mam termin na 10.01.2021r. bardzo się denerwuje czy wszystko będzie dobrze, to moja pierwsza ciąża.
 
Cześć kochane :) w styczniu przeszłam ciąże biochemiczną :( mam 34 lata i 10cio letnią córkę .. po kontroli Lekarz kazał Nam jeden miesiąc się wstrzymać , w ciąże zaszłam od razu po wyciągnięciu spirali .. coś poszło nie tak i poroniłam w 4 tygodniu :(
 
Do góry