reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Ja będę robić jak w pierwszej ciąży czyli wszystko brać osobno. Biorę i tak cały czas wit b 6 b12 witaminę d, kwas foliowy, żelazo więc dołoży mi pewnie jod i coś jeszcze
Ja tez biorę wszystko osobno. Chodziło mi bezpośrednio o te Prenatal, bo wydaje się być spoko :) i chyba będę go dalej przyjmowała, może mdłości mi trochę ustąpią 🙏🙏 dzisiaj się czułam „jak za starych czasów” bez ciągłego zastanawiania się czy zwymiotuje czy jednak nie 😬😬😬😂
 
Hmm testowałam dokładnie tydzień temu w dzień planowanej @ :) obecnie 5w1d:) A Ty????
Ja testowałam w pon, w 26dc, bo miałam podwyższony progesteron. Zrobilam test i pozytyw, kreski tez ładne. Cykle mam 30-34. Dzis robilam 2 test to kreski mocniejsze i bardzo widoczne wiec musle ze po moim biochemie się udało 🥰
 
Dziewczyny mam pytanie techniczne. Jak usunąć wpis z forum? Przez przypadek wstawiłam info o mojej ciąży na innym wątku🙈🙈🙈😂😂😂
 
Miałam dzisiaj to samo [emoji16] na szczęście mąż miał wolne i zabrał małą na spacer, a ja się "zregenerowałam" [emoji854]
Ja też je biorę i też mdłości zniknęły, nie były jakieś duże ale odkąd biorę nie ma po nich śladu[emoji3]dziś dopadł mnie straszny spadek energii, też tak macie? Po południu zawinęłam się w koc i nawet nie miałam siły reagować jak mój 2 latek po mnie skakał[emoji23][emoji23][emoji23]
 
Wciągnąć też nie mogę 🙈 ale wczoraj koleżanka do mnie czy przypadkiem nie jestem w ciąży bo mam zaokrąglany brzuszek , udałam głupia że nic mi na ten temat nie wiadomo 🤣 nie chwalę się jeszcze ludzia , wiedzą tylko w pracy i rodzice
U mnie w pracy nie wiedzą i zakładam szerokie ubrania, żeby nie było żadnych spekulacji 😀😀 i wszystkich podejrzewam o to, ze sie domyślają, ze jakos to po mnie widać 🤷‍♀️🤦‍♀️😂
 
O widzisz, ja w poprzednim cyklu też miałam biochema.. także oby do przodu ♡
Ja testowałam w pon, w 26dc, bo miałam podwyższony progesteron. Zrobilam test i pozytyw, kreski tez ładne. Cykle mam 30-34. Dzis robilam 2 test to kreski mocniejsze i bardzo widoczne wiec musle ze po moim biochemie się udało [emoji3059]
 
Gratulacje❤️ Ja tez po dzisiejszej wizycie i tak samo widać pęcherzyk ciążowy. Od razu trochę spokojniejsza jestem. Wg moich wyliczeń 5+2 dzisiaj, ale lekarz mówił ze bardzo wcześnie i jest tak 4-5. tydzień. Z racji wysokiego TSH tez mam od dzisiaj duphaston zażywać. Mam kolejna wizytę za dwa tygodnie i mam nadzieje ze już wtedy będzie ❤️ Oczywiście czekam z niecierpliwością 😅
Ja uważam że takie wczesne usg też powinno być , ono mimo wszystko daje wiele spokoju ☺️
 
reklama
Do góry