reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Dzięki za info. Nic mnie nie boli lekko wkładkę miałam o godz 18 taka mini kropkę zabarwiona a tak nic. W poniedziałek do giną zadzwonię może da luteinę też.
Ja z synem rowno 47 dni od okresu mialam lekko brazowe jednodniowe plamienie - lekarz nie wiedzial co bylo przyczyna a ciaza cala bez problemow mialam. W tej ciazy rowniez wczoraj (i znow 47 dni od okresu) dostalam jasno bezowego plamienia. Zadzwonilam po teleporade i dostalam luteine bo wizyta dopiero 20stego.
W pierwszej ciazy mialam ciemno brazowe plamienie i bole brzucha, biegunke i bole krzyza - tego nie da sie z niczym pomylic i to bylo poronienie.
Dlatego jesli cie nic nie boli to zadzwonilabym nawet do rodzinnego po luteine i obserwowala uwaznie. To moze byc nic groznego, lub po prostu wczoraj po badaniu jakies naczynko peklo...
 
reklama
Ja miałam wczoraj 5+5 i było widać zmierzył wszystko sprawdził i widziałam serduszko. Ale mówił mi że u niektórych w tym okresie mało co widać więc to różnie.
No właśnie tak jak czytam to rzadko kiedy w 5 tygodniu coś widać .. poza tym to jest tak potężnie szybki rozwój że różnica dni robi kolosalną różnice w widoku usg .
 
No to mnie troszkę pocieszyłyście. Myślałam, że to ze mną coś jest nie tak.
Ja to powiem wam że na wieczór mam najbardziej brzuszek wydety , czuję się jakbym była w 4 miesiącu albo i więcej, dziś założyłam normalnie na wieczór dresy ciążowe bo mnie gniotly spodnie [emoji2356][emoji6][emoji2368]
 
Ja to powiem wam że na wieczór mam najbardziej brzuszek wydety , czuję się jakbym była w 4 miesiącu albo i więcej, dziś założyłam normalnie na wieczór dresy ciążowe bo mnie gniotly spodnie [emoji2356][emoji6][emoji2368]
Mi lekarz powiedział, ze to głównie przez powiększająca się macice i ze to normalne. Trochę mnie uspokoił, bo jak siadam przy stole albo przy biurku w pracy, to dyskretnie rozpinane guzik przy spodniach ❤😂😂😂😂🙈
 
Ja to powiem wam że na wieczór mam najbardziej brzuszek wydety , czuję się jakbym była w 4 miesiącu albo i więcej, dziś założyłam normalnie na wieczór dresy ciążowe bo mnie gniotly spodnie [emoji2356][emoji6][emoji2368]
Noo .. ja już od paru dni chodzę do pracy w dresach bo nie mogę jeansów dopiąć ..
 
Mam to samo, rano się przeraziłam, gdy próbowałam wcisnąć się w jeansy 😉 7 tydzień, aż strach co dalej. Zawsze miałam płaski brzuch, teraz już wiem co to znaczy go mieć 😂
 
reklama
Do góry